SCULE INTERAUTO S.R.L. Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 20.04.2010
Calea CĂLĂRAŞILOR Nr. 253, Bl. 67, Sc. A, Et. 7, Ap. 32, CAMERA 1, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti 2651, Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație

Prezentare

Pe scurt

SCULE INTERAUTO S.R.L. (CUI 26799301) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2010. Activitatea principală este Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație (CAEN 2651).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,73 mil. lei (+101% față de 2024) și un profit net de 505.399 lei, cu 8 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
1,7 millei
+100,9%, față de 2024
Profit net 2025
505,4 miilei
+301,6%, față de 2024
Angajați 2025
8
+14,3%, față de 2024
Marjă netă
29,2%
Capital social
600lei
Vechime
16ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016563.550 lei
2017763.240 lei
2018769.976 lei
20192.443.984 lei
20201.690.755 lei
20211.451.754 lei
20221.545.635 lei
20239.262.946 lei
2024862.720 lei
20251.733.014 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri1.733.014862.7209.262.9461.545.6351.451.7541.690.7552.443.984769.976763.240563.550
Profit net505.399125.8611.491.607246.772480.478563.230756.491198.502100.09923.814
Număr mediu de angajați8799343312
Active imobilizate3.103.8613.524.0864.031.4841.005.9761.659.0891.025.2961.451.2021.843.2432.347.8032.829.019
Active circulante4.553.3054.030.4116.106.2343.477.1822.568.2733.597.5831.741.0631.840.4801.542.0611.424.821
Stocuri2.066.4292.237.3791.200.5091.604.9901.134.6181.040.5581.190.193816.844752.710751.311
Creanțe2.441.0321.736.9222.744.7371.856.5121.396.5162.333.655491.086995.155737.124615.905
Datorii3.870.7063.809.4195.977.6393.426.002649.524522.378615.103990.348709.508728.714
Capitaluri proprii2.262.0251.756.6261.630.766247.4122.166.1211.685.6431.227.678907.828950.093849.994
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
29% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 29,2 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,18 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
51% Față de anul anterior: stabil

51% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFTRANSFER(SOSIRE) din data 05.04.2024

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
26799301
Nr. Reg. Com.
J2024002669230
EUID
ROONRC.J2024002669230
Cod CAEN principal
2651, Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație
Data înființării
20 aprilie 2010
Înmatricularea actuală
8 aprilie 2024
Vechime
16 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
600 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Calea CĂLĂRAŞILOR Nr. 253, Bl. 67, Sc. A, Et. 7, Ap. 32, CAMERA 1, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti
Domiciliu fiscal
, PARCELA 14. LOT 117. NR CADASTRAL 102764, Com. Domneşti, Jud. Ilfov, 77090

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (2)
  • 0212••••••
  • 0212••••••
Email (1)
  • co••@••••.ro
Website (1)
  • ••••••.ro

Administratori și reprezentanți

1
  • OPIŢE••• EL•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Stare încheiată la ONRC: Schimbare sediu în alt județ ONRC
  2. Mutarea sediului în alt județ București → Ilfov. Nr. Reg. Com. nou: J23/2669/2024. ONRC
  3. Stare nouă la ONRC: Schimbare sediu în alt județ ONRC
2023
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2010
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/4055/2010, sub denumirea SCULE INTERAUTO SRL. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre SCULE INTERAUTO S.R.L.

Este SCULE INTERAUTO S.R.L. activă?

Da. SCULE INTERAUTO S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a SCULE INTERAUTO S.R.L.?

Cifra de afaceri a SCULE INTERAUTO S.R.L. în 2025 a fost de 1.733.014 lei (1,73 mil. lei), în creștere cu 101% față de 2024.

Ce profit a avut SCULE INTERAUTO S.R.L. în 2025?

În 2025, SCULE INTERAUTO S.R.L. a înregistrat un profit net de 505.399 lei.

Ce activitate are SCULE INTERAUTO S.R.L.?

Activitatea principală a SCULE INTERAUTO S.R.L. este Fabricarea de instrumente și dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigație (CAEN 2651).

Unde are sediul SCULE INTERAUTO S.R.L.?

SCULE INTERAUTO S.R.L. are sediul social la adresa Calea CĂLĂRAȘILOR Nr. 253, Bl. 67, Sc. A, Et. 7, Ap. 32, CAMERA 1, București Sectorul 3, Jud. București.

SCULE INTERAUTO S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. SCULE INTERAUTO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

SCULE INTERAUTO S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. SCULE INTERAUTO S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre SCULE INTERAUTO S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].