ActivăSRL

LARECO AGRO SERVICES S.R.L.

Str. George Bacovia Nr. 22, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 4611: Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate

CUI
43586940
Reg. Com.
J12/235/2021
Înființată
20 ianuarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
1,8 mil. lei
Profit net 2025
1,6 mil. lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 20.01.2021

Rezumat

Pe scurt

LARECO AGRO SERVICES S.R.L. (CUI 43586940) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN 4611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,83 mil. lei (+114% față de 2024) și un profit net de 1,59 mil. lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
43586940
Nr. Reg. Com.
J12/235/2021
EUID
ROONRC.J12/235/2021
Cod CAEN principal
4611 - Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate
Data înființării
20 ianuarie 2021
Vechime
5 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. George Bacovia Nr. 22, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ȚIR••• ROX•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+113,8% față de 2024

1.827.579 RON

2024: 854.763 RON

01 mil2 mil20212022202320242025Anul 2021: 478.607 RONAnul 2022: 959.439 RONAnul 2023: 1.620.098 RONAnul 2024: 854.763 RONAnul 2025: 1.827.579 RON

Profit net 2025

+139,3% față de 2024

1.593.771 RON

2024: 665.936 RON

01 mil2 mil20212022202320242025Anul 2021: 362.558 RONAnul 2022: 814.328 RONAnul 2023: 1.516.860 RONAnul 2024: 665.936 RONAnul 2025: 1.593.771 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,8 mil. lei
    Profit net
    1,6 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    855 mii lei
    Profit net
    666 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    1,5 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    959 mii lei
    Profit net
    814 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    479 mii lei
    Profit net
    363 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
87%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 87,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,40Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,40 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
42%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

42% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/235/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre LARECO AGRO SERVICES S.R.L.

Este LARECO AGRO SERVICES S.R.L. activă?

Da. LARECO AGRO SERVICES S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a LARECO AGRO SERVICES S.R.L.?

Cifra de afaceri a LARECO AGRO SERVICES S.R.L. în 2025 a fost de 1.827.579 lei (1,83 mil. lei), în creștere cu 114% față de 2024.

Ce profit a avut LARECO AGRO SERVICES S.R.L. în 2025?

În 2025, LARECO AGRO SERVICES S.R.L. a înregistrat un profit net de 1,59 mil. lei (1.593.771 lei).

Ce activitate are LARECO AGRO SERVICES S.R.L.?

Activitatea principală a LARECO AGRO SERVICES S.R.L. este Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate (CAEN 4611).

Unde are sediul LARECO AGRO SERVICES S.R.L.?

LARECO AGRO SERVICES S.R.L. are sediul social la adresa Str. George Bacovia Nr. 22, Ap. 4, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

LARECO AGRO SERVICES S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. LARECO AGRO SERVICES S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

LARECO AGRO SERVICES S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. LARECO AGRO SERVICES S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre LARECO AGRO SERVICES S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].