ActivăSRL

ZETCONS SRL

Str. GHEORGHE DOJA Nr. 3, Sat Vinţu de Jos Com. Vinţu de Jos, Jud. Alba, 517875

CAEN 4712: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CUI
16233240
Reg. Com.
J2004000249016
Înființată
11 martie 2004
Vechime
22 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
473 mii lei
Profit net 2025
47 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.03.2004

Rezumat

Pe scurt

ZETCONS SRL (CUI 16233240) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Vințu de Jos, județul Alba, înființată în 2004. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 473.370 lei (+12% față de 2024) și un profit net de 46.672 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16233240
Nr. Reg. Com.
J2004000249016
EUID
ROONRC.J2004000249016
Cod CAEN principal
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înființării
11 martie 2004
Vechime
22 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. GHEORGHE DOJA Nr. 3, Sat Vinţu de Jos Com. Vinţu de Jos, Jud. Alba, 517875

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • A••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+11,8% față de 2024

473.370 RON

2024: 423.272 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 326.075 RONAnul 2017: 344.834 RONAnul 2018: 377.303 RONAnul 2019: 434.383 RONAnul 2020: 448.909 RONAnul 2021: 438.140 RONAnul 2022: 421.999 RONAnul 2023: 454.705 RONAnul 2024: 423.272 RONAnul 2025: 473.370 RON

Profit net 2025

+14,1% față de 2024

46.672 RON

2024: 40.898 RON

020k40k60k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 35.870 RONAnul 2017: 39.100 RONAnul 2018: 37.893 RONAnul 2019: 42.660 RONAnul 2020: 53.410 RONAnul 2021: 46.797 RONAnul 2022: 40.800 RONAnul 2023: 40.886 RONAnul 2024: 40.898 RONAnul 2025: 46.672 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    473 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    423 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    455 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    422 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    438 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    449 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    434 mii lei
    Profit net
    43 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    377 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    345 mii lei
    Profit net
    39 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    326 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
9,9%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,04Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,04 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
14%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

14% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2020

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/249/2004.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ZETCONS SRL

Este ZETCONS SRL activă?

Da. ZETCONS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ZETCONS SRL?

Cifra de afaceri a ZETCONS SRL în 2025 a fost de 473.370 lei, în creștere cu 12% față de 2024.

Ce profit a avut ZETCONS SRL în 2025?

În 2025, ZETCONS SRL a înregistrat un profit net de 46.672 lei.

Ce activitate are ZETCONS SRL?

Activitatea principală a ZETCONS SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

Unde are sediul ZETCONS SRL?

ZETCONS SRL are sediul social la adresa Str. GHEORGHE DOJA Nr. 3, Sat Vințu de Jos Com. Vințu de Jos, Jud. Alba, 517875.

ZETCONS SRL este plătitoare de TVA?

Da. ZETCONS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ZETCONS SRL are datorii la ANAF?

Nu. ZETCONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ZETCONS SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].