ActivăSRL

ZECE CURAT S.R.L.

Str. Dihamului Nr. 130, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500483

CAEN 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

CUI
39636985
Reg. Com.
J08/1672/2018
Înființată
18 iulie 2018
Vechime
8 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
341 mii lei
Profit net 2025
123 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 18.07.2018

Rezumat

Pe scurt

ZECE CURAT S.R.L. (CUI 39636985) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2018. Activitatea principală este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 340.747 lei (+52% față de 2024) și un profit net de 122.587 lei, cu 3 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39636985
Nr. Reg. Com.
J08/1672/2018
EUID
ROONRC.J8/1672/2018
Cod CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
Data înființării
18 iulie 2018
Vechime
8 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dihamului Nr. 130, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500483

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • M••• AR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+51,9% față de 2024

340.747 RON

2024: 224.351 RON

0100k200k300k400k2019202020212022202320242025Anul 2019: 130.402 RONAnul 2020: 245.564 RONAnul 2021: 259.289 RONAnul 2022: 294.704 RONAnul 2023: 287.689 RONAnul 2024: 224.351 RONAnul 2025: 340.747 RON

Profit net 2025

+20,7% față de 2024

122.587 RON

2024: 101.539 RON

-50k050k100k150k2019202020212022202320242025Anul 2019: 35.052 RONAnul 2020: 47.759 RONAnul 2021: -7.713 RONAnul 2022: 82.901 RONAnul 2023: 63.537 RONAnul 2024: 101.539 RONAnul 2025: 122.587 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    341 mii lei
    Profit net
    123 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    224 mii lei
    Profit net
    102 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    288 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    295 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    259 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    246 mii lei
    Profit net
    48 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    35 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
36%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,85Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,85 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
46%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1672/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ZECE CURAT S.R.L.

Este ZECE CURAT S.R.L. activă?

Da. ZECE CURAT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ZECE CURAT S.R.L.?

Cifra de afaceri a ZECE CURAT S.R.L. în 2025 a fost de 340.747 lei, în creștere cu 52% față de 2024.

Ce profit a avut ZECE CURAT S.R.L. în 2025?

În 2025, ZECE CURAT S.R.L. a înregistrat un profit net de 122.587 lei.

Ce activitate are ZECE CURAT S.R.L.?

Activitatea principală a ZECE CURAT S.R.L. este Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Unde are sediul ZECE CURAT S.R.L.?

ZECE CURAT S.R.L. are sediul social la adresa Str. Dihamului Nr. 130, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500483.

ZECE CURAT S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ZECE CURAT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ZECE CURAT S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ZECE CURAT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ZECE CURAT S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].