Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ZANICU CONS SRL (CUI 23155152) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Tufești, Comuna Tufești, județul Brăila, înființată în 2008 și radiată în 2019. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
Ultimul bilanț, din 2018, arată o cifră de afaceri de 23.918 lei (+164% față de 2017) și un profit net de 4.481 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2009 | 55.311 lei |
| 2010 | 45.045 lei |
| 2011 | 26.865 lei |
| 2012 | 27.976 lei |
| 2013 | 28.565 lei |
| 2014 | 22.447 lei |
| 2015 | 8.158 lei |
| 2016 | 8.419 lei |
| 2017 | 9.066 lei |
| 2018 | 23.918 lei |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 23.918 | 9.066 | 8.419 | 8.158 | 22.447 | 28.565 | 27.976 | 26.865 | 45.045 | 55.311 |
| Profit net | 4.481 | 1.955 | 1.763 | 0 | 219 | 2.034 | 995 | 37 | -4.510 | -6.971 |
| Număr mediu de angajați | - | 0 | - | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | 61 | 307 |
| Active circulante | 12.483 | 9.418 | 9.954 | 10.291 | 11.499 | 12.510 | 11.910 | 13.621 | 12.011 | 10.151 |
| Stocuri | 595 | 8.515 | 8.014 | 8.047 | 10.648 | 12.151 | 11.436 | 12.467 | 10.775 | 10.033 |
| Creanțe | - | 5 | 15 | 9 | 5 | 4 | 3 | 189 | 28 | - |
| Datorii | 146 | 1.562 | 4.054 | 6.154 | 9.045 | 10.276 | 29.348 | 32.054 | 30.542 | 31.389 |
| Capitaluri proprii | 12.337 | 7.856 | 5.900 | 4.137 | 2.454 | 2.234 | -17.438 | -18.433 | -18.470 | -20.931 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 85,50 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
1,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. ZANICU CONS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.
Cifra de afaceri a ZANICU CONS SRL în 2018 a fost de 23.918 lei, în creștere cu 164% față de 2017.
În 2018, ZANICU CONS SRL a înregistrat un profit net de 4.481 lei.
Activitatea principală a ZANICU CONS SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).
ZANICU CONS SRL avea sediul social la adresa SAT TIBANESTI, Sat Tufești, Comuna Tufești, Jud. Brăila.
Nu. ZANICU CONS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].