RadiatăSRL

ZAMMACI SRL

, Sat Godineştii de Sus Com. Vultureni, Jud. Bacău, 607672

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
17398947
Reg. Com.
J04/637/2005
Înființată
24 martie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2013
24 mii lei
Profit net 2013
-38 mii lei
Angajați 2013
2

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 09.04.2014

Rezumat

Pe scurt

ZAMMACI SRL (CUI 17398947) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Godineștii de Sus, comuna Vultureni, județul Bacău, înființată în 2005 și radiată în 2014. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Ultimul bilanț, din 2013, arată o cifră de afaceri de 23.918 lei (-64% față de 2012) și o pierdere netă de 37.776 lei, cu 2 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17398947
Nr. Reg. Com.
J04/637/2005
EUID
ROONRC.J04/637/2005
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
24 martie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
, Sat Godineştii de Sus Com. Vultureni, Jud. Bacău, 607672

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ZAM••• •• MAR••• CIPR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2013

-64,5% față de 2012

23.918 RON

2012: 67.280 RON

020k40k60k80k200820092010201120122013Anul 2008: 31.388 RONAnul 2009: 22.183 RONAnul 2010: 38.239 RONAnul 2011: 65.548 RONAnul 2012: 67.280 RONAnul 2013: 23.918 RON

Profit net 2013

-102,2% față de 2012

-37.776 RON

2012: -18.684 RON

-40k-20k020k200820092010201120122013Anul 2008: -7.530 RONAnul 2009: -12.119 RONAnul 2010: -9.383 RONAnul 2011: 8.027 RONAnul 2012: -18.684 RONAnul 2013: -37.776 RON

Evoluție pe ani

  • 2013

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    2
  • 2012

    Cifra de afaceri
    67 mii lei
    Profit net
    -19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2010

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    -12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2008

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2013

Marjă netăSlab
-158%Față de anul anterior: în scădere
20092010201120122013

Firma a pierdut 157,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: în scădere
20092010201120122013

Activele circulante acoperă doar 1,3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
521%Față de anul anterior: în creștere
20092010201120122013

521% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2005 - 2005)
  1. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/637/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ZAMMACI SRL

Este ZAMMACI SRL activă?

Nu. ZAMMACI SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.

Care este cifra de afaceri a ZAMMACI SRL?

Cifra de afaceri a ZAMMACI SRL în 2013 a fost de 23.918 lei, în scădere cu 64% față de 2012.

Ce profit a avut ZAMMACI SRL în 2013?

În 2013, ZAMMACI SRL a înregistrat o pierdere netă de 37.776 lei.

Câți angajați avea ZAMMACI SRL?

Conform bilanțului pe 2013, ZAMMACI SRL a avut în medie 2 angajați (față de 1 angajat în 2012).

Ce activitate avea ZAMMACI SRL?

Activitatea principală a ZAMMACI SRL era Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde avea sediul ZAMMACI SRL?

ZAMMACI SRL avea sediul social la adresa , Sat Godineștii de Sus Com. Vultureni, Jud. Bacău, 607672.

ZAMMACI SRL are datorii la ANAF?

Nu. ZAMMACI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ZAMMACI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].