ActivăSRL

ZAMĂ BUNĂ S.R.L.

Str. Zizinului Nr. 89, Bl. 51, Sc. A, Ap. 2, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500403

CAEN 5611: Restaurante

CUI
41759203
Reg. Com.
J2019003138089
Înființată
11 octombrie 2019
Vechime
7 ani
Cifra de afaceri 2025
564 mii lei
Profit net 2025
-32 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.10.2019

Rezumat

Pe scurt

ZAMĂ BUNĂ S.R.L. (CUI 41759203) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2019. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 564.058 lei (-9,7% față de 2024) și o pierdere netă de 31.530 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41759203
Nr. Reg. Com.
J2019003138089
EUID
ROONRC.J2019003138089
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
11 octombrie 2019
Vechime
7 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zizinului Nr. 89, Bl. 51, Sc. A, Ap. 2, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500403

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VER••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-9,7% față de 2024

564.058 RON

2024: 624.586 RON

0200k400k600k800k202020212022202320242025Anul 2020: 53.725 RONAnul 2021: 279.370 RONAnul 2022: 400.119 RONAnul 2023: 464.501 RONAnul 2024: 624.586 RONAnul 2025: 564.058 RON

Profit net 2025

-25,2% față de 2024

-31.530 RON

2024: -25.185 RON

-50k050k100k150k202020212022202320242025Anul 2020: -30.333 RONAnul 2021: -15.454 RONAnul 2022: 114.953 RONAnul 2023: 10.722 RONAnul 2024: -25.185 RONAnul 2025: -31.530 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    564 mii lei
    Profit net
    -32 mii lei
    Angajați
    3
  • 2024

    Cifra de afaceri
    625 mii lei
    Profit net
    -25 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    465 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    400 mii lei
    Profit net
    115 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    279 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-5,6%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 5,6 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,75Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 75% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
93%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

93% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/3138/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ZAMĂ BUNĂ S.R.L.

Este ZAMĂ BUNĂ S.R.L. activă?

Da. ZAMĂ BUNĂ S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ZAMĂ BUNĂ S.R.L.?

Cifra de afaceri a ZAMĂ BUNĂ S.R.L. în 2025 a fost de 564.058 lei, în scădere cu 9,7% față de 2024.

Ce profit a avut ZAMĂ BUNĂ S.R.L. în 2025?

În 2025, ZAMĂ BUNĂ S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 31.530 lei.

Ce activitate are ZAMĂ BUNĂ S.R.L.?

Activitatea principală a ZAMĂ BUNĂ S.R.L. este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul ZAMĂ BUNĂ S.R.L.?

ZAMĂ BUNĂ S.R.L. are sediul social la adresa Str. Zizinului Nr. 89, Bl. 51, Sc. A, Ap. 2, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500403.

ZAMĂ BUNĂ S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ZAMĂ BUNĂ S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

ZAMĂ BUNĂ S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ZAMĂ BUNĂ S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ZAMĂ BUNĂ S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].