Marjă netă
SlabFirma a pierdut 145,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ZAK IMPEX SRL (CUI 6616736) a fost o societate cu răspundere limitată din Bacău, înființată în 1994 și radiată în 2024. Activitatea principală era Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte (CAEN 1439).
Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 40.266 lei (+93% față de 2022) și o pierdere netă de 58.510 lei, fără angajați declarați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2014 | 278.163 lei |
| 2015 | 257.852 lei |
| 2016 | 262.751 lei |
| 2017 | 177.397 lei |
| 2018 | 167.034 lei |
| 2019 | 242.835 lei |
| 2020 | 54.349 lei |
| 2021 | 24.999 lei |
| 2022 | 20.875 lei |
| 2023 | 40.266 lei |
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 40.266 | 20.875 | 24.999 | 54.349 | 242.835 | 167.034 | 177.397 | 262.751 | 257.852 | 278.163 |
| Profit net | -58.510 | -32.361 | -39.203 | -75.766 | -48.574 | -26.021 | 746 | 71.435 | 3 | -12.171 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | - | 6 |
| Active imobilizate | 0 | 3.100 | 6.062 | 39.448 | 59.078 | 41.610 | 53.460 | 3.389 | 8.121 | 13.529 |
| Active circulante | 125.705 | 148.004 | 165.535 | 276.822 | 328.197 | 241.493 | 239.646 | 143.128 | 38.039 | 49.438 |
| Stocuri | 102.390 | 138.778 | 156.990 | 227.774 | 249.885 | 186.192 | 180.546 | 91.549 | 15.503 | 38.795 |
| Creanțe | 21.816 | 7.824 | 7.920 | 48.351 | 76.620 | 49.199 | 54.475 | 42.623 | - | 266 |
| Datorii | 326.950 | 334.240 | 322.372 | 488.877 | 487.742 | 334.996 | 316.085 | 170.242 | 140.552 | 157.146 |
| Capitaluri proprii | -201.245 | -183.136 | -150.775 | -172.607 | -96.841 | -48.267 | -19.353 | -20.099 | -91.534 | -91.321 |
Firma a pierdut 145,3 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 38% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
260% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. ZAK IMPEX SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2024.
Cifra de afaceri a ZAK IMPEX SRL în 2023 a fost de 40.266 lei, în creștere cu 93% față de 2022.
În 2023, ZAK IMPEX SRL a înregistrat o pierdere netă de 58.510 lei.
Activitatea principală a ZAK IMPEX SRL era Fabricarea prin tricotare sau croșetare a altor articole de îmbrăcăminte (CAEN 1439).
ZAK IMPEX SRL avea sediul social la adresa Str. VASILE ALECSANDRI Nr. 69, Municipiul Bacău, Jud. Bacău, 5500.
Nu. ZAK IMPEX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].