ActivăSRL

ZAGNIC TRANS S.R.L.

Str POSTOLOCHIOAIA Nr. 7, Sat Stroieşti Com. Stroieşti, Jud. Suceava

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
32670564
Reg. Com.
J2014000055337
Înființată
17 ianuarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
6,5 mil. lei
Profit net 2025
483 mii lei
Angajați 2025
11

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 17.01.2014

Rezumat

Pe scurt

ZAGNIC TRANS S.R.L. (CUI 32670564) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Stroiești, județul Suceava, înființată în 2014. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6,51 mil. lei (-20% față de 2024) și un profit net de 482.926 lei, cu 11 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32670564
Nr. Reg. Com.
J2014000055337
EUID
ROONRC.J2014000055337
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
17 ianuarie 2014
Vechime
12 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str POSTOLOCHIOAIA Nr. 7, Sat Stroieşti Com. Stroieşti, Jud. Suceava

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0737••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ZĂGR••• CONSTAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-20,0% față de 2024

6.512.030 RON

2024: 8.142.784 RON

03 mil5 mil8 mil10 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 966.720 RONAnul 2017: 1.399.040 RONAnul 2018: 1.468.625 RONAnul 2019: 1.877.702 RONAnul 2020: 2.190.177 RONAnul 2021: 2.338.891 RONAnul 2022: 4.762.278 RONAnul 2023: 6.125.850 RONAnul 2024: 8.142.784 RONAnul 2025: 6.512.030 RON

Profit net 2025

+87,5% față de 2024

482.926 RON

2024: 257.496 RON

-200k0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -21.807 RONAnul 2017: 25.541 RONAnul 2018: -97.694 RONAnul 2019: 40.590 RONAnul 2020: 126.491 RONAnul 2021: 238.523 RONAnul 2022: 495.683 RONAnul 2023: 223.718 RONAnul 2024: 257.496 RONAnul 2025: 482.926 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    6,5 mil. lei
    Profit net
    483 mii lei
    Angajați
    11
  • 2024

    Cifra de afaceri
    8,1 mil. lei
    Profit net
    257 mii lei
    Angajați
    9
  • 2023

    Cifra de afaceri
    6,1 mil. lei
    Profit net
    224 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    496 mii lei
    Angajați
    9
  • 2021

    Cifra de afaceri
    2,3 mil. lei
    Profit net
    239 mii lei
    Angajați
    8
  • 2020

    Cifra de afaceri
    2,2 mil. lei
    Profit net
    126 mii lei
    Angajați
    7
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    -98 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    967 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7,4%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,91Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 91% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
36%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

36% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Suceava cu nr. J33/55/2014.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ZAGNIC TRANS S.R.L.

Este ZAGNIC TRANS S.R.L. activă?

Da. ZAGNIC TRANS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ZAGNIC TRANS S.R.L.?

Cifra de afaceri a ZAGNIC TRANS S.R.L. în 2025 a fost de 6.512.030 lei (6,51 mil. lei), în scădere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut ZAGNIC TRANS S.R.L. în 2025?

În 2025, ZAGNIC TRANS S.R.L. a înregistrat un profit net de 482.926 lei.

Ce activitate are ZAGNIC TRANS S.R.L.?

Activitatea principală a ZAGNIC TRANS S.R.L. este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul ZAGNIC TRANS S.R.L.?

ZAGNIC TRANS S.R.L. are sediul social la adresa Str POSTOLOCHIOAIA Nr. 7, Sat Stroiești Com. Stroiești, Jud. Suceava.

ZAGNIC TRANS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ZAGNIC TRANS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

ZAGNIC TRANS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ZAGNIC TRANS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ZAGNIC TRANS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].