Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
YZY CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. (CUI 39448655) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Tăuți, Comuna Florești, județul Cluj, înființată în 2018. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN 4664).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,65 mil. lei (+119% față de 2024) și un profit net de 423.703 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2018 | - |
| 2019 | 3.620 lei |
| 2020 | 1.123.223 lei |
| 2021 | 96.577 lei |
| 2022 | 418.588 lei |
| 2023 | 741.185 lei |
| 2024 | 1.664.581 lei |
| 2025 | 3.648.045 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.648.045 | 1.664.581 | 741.185 | 418.588 | 96.577 | 1.123.223 | 3.620 | - |
| Profit net | 423.703 | 136.092 | -101.277 | -379.761 | -178.595 | 275.464 | -11.133 | 309 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | - |
| Active imobilizate | 69.026 | 19.225 | 28.334 | 22.645 | 31.753 | 3.337 | 140.058 | 210.058 |
| Active circulante | 819.553 | 1.229.762 | 1.132.361 | 163.718 | 127.600 | 460.527 | 312.060 | 228.361 |
| Stocuri | 406.080 | 659.029 | 539.444 | 57.848 | 37.723 | 62.097 | 270.903 | 200.839 |
| Creanțe | 289.633 | 410.646 | 347.330 | 91.090 | 66.010 | 53.884 | 25.164 | 26.946 |
| Datorii | 728.538 | 1.507.649 | 1.555.449 | 479.840 | 73.724 | 199.426 | 462.742 | 437.910 |
| Capitaluri proprii | 165.041 | -258.662 | -394.754 | -293.477 | 86.283 | 264.841 | -10.624 | 509 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 11,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,12 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
82% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. YZY CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a YZY CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. în 2025 a fost de 3.648.045 lei (3,65 mil. lei), în creștere cu 119% față de 2024.
În 2025, YZY CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. a înregistrat un profit net de 423.703 lei.
Activitatea principală a YZY CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. este Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente (CAEN 4664).
YZY CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. are sediul social la adresa TĂUȚI Nr. 2G-2H, Sat Tăuți, Comuna Florești, Jud. Cluj, 407282.
Da. YZY CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. YZY CONSTRUCT DEVELOPMENT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].