SuspendatăSRL

YULIA COM SRL

, Bl. E12,SC4, Ap. 12, Sat Horezu Poenari Com. Valea Stanciului, Jud. Dolj

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
8943971
Reg. Com.
J2000000725167
Înființată
6 noiembrie 1996
Vechime
29 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
161 mii lei
Profit net 2025
15 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • întrerupere temporară de activitate

Ultimul status ANAF: SUSPENDARE ACTIVITATE din data 15.04.2026

Rezumat

Pe scurt

YULIA COM SRL (CUI 8943971) este o societate cu răspundere limitată din satul Horezu Poenari, comuna Valea Stanciului, județul Dolj, înființată în 1996. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711). Activitatea firmei este suspendată.

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 160.670 lei (+9% față de 2024) și un profit net de 14.989 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
8943971
Nr. Reg. Com.
J2000000725167
EUID
ROONRC.J2000000725167
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
6 noiembrie 1996
Înmatricularea actuală
13 decembrie 2000
Vechime
29 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
, Bl. E12,SC4, Ap. 12, Sat Horezu Poenari Com. Valea Stanciului, Jud. Dolj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DOB••• IUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+9,0% față de 2024

160.670 RON

2024: 147.363 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 17.773 RONAnul 2017: 16.644 RONAnul 2018: 19.030 RONAnul 2019: 33.445 RONAnul 2020: 49.473 RONAnul 2021: 63.903 RONAnul 2022: 92.210 RONAnul 2023: 115.926 RONAnul 2024: 147.363 RONAnul 2025: 160.670 RON

Profit net 2025

-34,8% față de 2024

14.989 RON

2024: 22.985 RON

-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -332 RONAnul 2017: -22.034 RONAnul 2018: 613 RONAnul 2019: 2.567 RONAnul 2020: 2.572 RONAnul 2021: 4.583 RONAnul 2022: 6.523 RONAnul 2023: 9.916 RONAnul 2024: 22.985 RONAnul 2025: 14.989 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    161 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    116 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    613 lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    -332 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
9,3%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 9,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,22Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
82%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

82% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  3. 1 schimbare în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  4. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2024

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2000

    Mutarea sediului în județul Dolj

    Nr. Reg. Com. J16/725/2000.

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 1996 - 1998)
  1. 1998

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 1996

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mehedinți cu nr. J25/490/1996.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor, evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre YULIA COM SRL

Este YULIA COM SRL activă?

Nu. Activitatea YULIA COM SRL este suspendată.

Care este cifra de afaceri a YULIA COM SRL?

Cifra de afaceri a YULIA COM SRL în 2025 a fost de 160.670 lei, în creștere cu 9% față de 2024.

Ce profit a avut YULIA COM SRL în 2025?

În 2025, YULIA COM SRL a înregistrat un profit net de 14.989 lei.

Ce activitate are YULIA COM SRL?

Activitatea principală a YULIA COM SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul YULIA COM SRL?

YULIA COM SRL are sediul social la adresa , Bl. E12,SC4, Ap. 12, Sat Horezu Poenari Com. Valea Stanciului, Jud. Dolj.

YULIA COM SRL este plătitoare de TVA?

Da. YULIA COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

YULIA COM SRL are datorii la ANAF?

Nu. YULIA COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre YULIA COM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].