ActivăSRL

YULCONSTRUCT SRL

FDT.CERNEI Nr. 9, Orş. Băicoi, Jud. Prahova, 105200

CAEN 2512: Fabricarea de uși și ferestre din metal

CUI
17108032
Reg. Com.
J2005000045291
Înființată
12 ianuarie 2005
Vechime
21 de ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
306 mii lei
Profit net 2025
-30 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.01.2005

Rezumat

Pe scurt

YULCONSTRUCT SRL (CUI 17108032) este o societate cu răspundere limitată activă din Băicoi, județul Prahova, înființată în 2005. Activitatea principală este Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN 2512).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 305.835 lei (+3,4% față de 2024) și o pierdere netă de 30.076 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17108032
Nr. Reg. Com.
J2005000045291
EUID
ROONRC.J2005000045291
Cod CAEN principal
2512 - Fabricarea de uși și ferestre din metal
Data înființării
12 ianuarie 2005
Vechime
21 de ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
FDT.CERNEI Nr. 9, Orş. Băicoi, Jud. Prahova, 105200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0244••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PÎRVULE••• NICO••• IUL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+3,4% față de 2024

305.835 RON

2024: 295.875 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 182.333 RONAnul 2017: 210.594 RONAnul 2018: 140.861 RONAnul 2019: 124.294 RONAnul 2020: 278.427 RONAnul 2021: 266.128 RONAnul 2022: 282.750 RONAnul 2023: 277.430 RONAnul 2024: 295.875 RONAnul 2025: 305.835 RON

Profit net 2025

-462,6% față de 2024

-30.076 RON

2024: 8.295 RON

-50k-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 12.116 RONAnul 2017: 13.413 RONAnul 2018: 25.244 RONAnul 2019: -21.846 RONAnul 2020: 22.682 RONAnul 2021: 342 RONAnul 2022: 50.074 RONAnul 2023: 4.869 RONAnul 2024: 8.295 RONAnul 2025: -30.076 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    306 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    296 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    277 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    283 mii lei
    Profit net
    50 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    266 mii lei
    Profit net
    342 lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    278 mii lei
    Profit net
    23 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    141 mii lei
    Profit net
    25 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    211 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    182 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-9,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 9,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,40Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 40% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
148%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

148% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2014

    Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. 2005

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Prahova cu nr. J29/45/2005.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre YULCONSTRUCT SRL

Este YULCONSTRUCT SRL activă?

Da. YULCONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a YULCONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a YULCONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 305.835 lei, în creștere cu 3,4% față de 2024.

Ce profit a avut YULCONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, YULCONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 30.076 lei.

Ce activitate are YULCONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a YULCONSTRUCT SRL este Fabricarea de uși și ferestre din metal (CAEN 2512).

Unde are sediul YULCONSTRUCT SRL?

YULCONSTRUCT SRL are sediul social la adresa FDT.CERNEI Nr. 9, Orș. Băicoi, Jud. Prahova, 105200.

YULCONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Nu. YULCONSTRUCT SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

YULCONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. YULCONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre YULCONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].