RadiatăSRL

YONIK INTERCOM SRL

Str. Măgurei Nr. 1-5, Bl. D1, Sc. 2, Et. 2, Ap. 210, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 50323

CAEN 7022: Activități de consultanță pentru afaceri și management

CUI
3153521
Reg. Com.
J40/17454/1992
Înființată
2 iulie 1992
Vechime
34 de ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2023
6 mii lei
Profit net 2023
314 mii lei
Angajați 2023
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 24.03.2025

Rezumat

Pe scurt

YONIK INTERCOM SRL (CUI 3153521) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 5), înființată în 1992 și radiată în 2025. Activitatea principală era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Ultimul bilanț, din 2023, arată o cifră de afaceri de 5.943 lei (-68% față de 2022) și un profit net de 313.596 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3153521
Nr. Reg. Com.
J40/17454/1992
EUID
ROONRC.J40/17454/1992
Cod CAEN principal
7022 - Activități de consultanță pentru afaceri și management
Data înființării
2 iulie 1992
Vechime
34 de ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Măgurei Nr. 1-5, Bl. D1, Sc. 2, Et. 2, Ap. 210, Sector 5 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 50323

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• IO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2023, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2023

-68,0% față de 2022

5.943 RON

2022: 18.572 RON

010k20k30k2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: 15.705 RONAnul 2015: 18 RONAnul 2016: 4.878 RONAnul 2017: 8.223 RONAnul 2018: 23.014 RONAnul 2019: 20.923 RONAnul 2020: 5.276 RONAnul 2021: 11.789 RONAnul 2022: 18.572 RONAnul 2023: 5.943 RON

Profit net 2023

+5022,4% față de 2022

313.596 RON

2022: 6.122 RON

-100k0100k200k300k400k2014201520162017201820192020202120222023Anul 2014: 7.829 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: 2.662 RONAnul 2017: 4.723 RONAnul 2018: 8.918 RONAnul 2019: 11.363 RONAnul 2020: 986 RONAnul 2021: -4.566 RONAnul 2022: 6.122 RONAnul 2023: 313.596 RON

Evoluție pe ani

  • 2023

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    314 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    986 lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2015

    Cifra de afaceri
    18 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    16 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2023

Marjă netăBun
5.277%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 5.276,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
7,71Față de anul anterior: în scădere
201920222023

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 7,71 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
13%Față de anul anterior: în creștere
20192020202120222023

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. 2024

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  6. Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 1992 - 2023)
  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/17454/1992.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre YONIK INTERCOM SRL

Este YONIK INTERCOM SRL activă?

Nu. YONIK INTERCOM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Care este cifra de afaceri a YONIK INTERCOM SRL?

Cifra de afaceri a YONIK INTERCOM SRL în 2023 a fost de 5.943 lei, în scădere cu 68% față de 2022.

Ce profit a avut YONIK INTERCOM SRL în 2023?

În 2023, YONIK INTERCOM SRL a înregistrat un profit net de 313.596 lei.

Ce activitate avea YONIK INTERCOM SRL?

Activitatea principală a YONIK INTERCOM SRL era Activități de consultanță pentru afaceri și management (CAEN 7022).

Unde avea sediul YONIK INTERCOM SRL?

YONIK INTERCOM SRL avea sediul social la adresa Str. Măgurei Nr. 1-5, Bl. D1, Sc. 2, Et. 2, Ap. 210, Sector 5 Mun. București, Jud. București, 50323.

YONIK INTERCOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. YONIK INTERCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre YONIK INTERCOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].