ActivăSRL

YOLKA & YOLKI SRL

Pţa. Unirii Nr. 21, Et. 1, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400113

CAEN 5630: Baruri și alte activități de servire a băuturilor

CUI
31182255
Reg. Com.
J2013000315122
Înființată
5 februarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
875 mii lei
Profit net 2025
-28 mii lei
Angajați 2025
4

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.02.2013

Rezumat

Pe scurt

YOLKA & YOLKI SRL (CUI 31182255) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 874.905 lei (-4% față de 2024) și o pierdere netă de 27.807 lei, cu 4 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31182255
Nr. Reg. Com.
J2013000315122
EUID
ROONRC.J2013000315122
Cod CAEN principal
5630 - Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
5 februarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Pţa. Unirii Nr. 21, Et. 1, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400113

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FER••• STEL••• MI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-4,0% față de 2024

874.905 RON

2024: 911.377 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 471.966 RONAnul 2017: 481.148 RONAnul 2018: 419.120 RONAnul 2019: 392.898 RONAnul 2020: 126.709 RONAnul 2021: 86.158 RONAnul 2022: 493.902 RONAnul 2023: 259.496 RONAnul 2024: 911.377 RONAnul 2025: 874.905 RON

Profit net 2025

-139,3% față de 2024

-27.807 RON

2024: 70.702 RON

-200k-100k0100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 37.132 RONAnul 2017: 55.857 RONAnul 2018: 72.705 RONAnul 2019: 75.231 RONAnul 2020: -112.034 RONAnul 2021: -46.243 RONAnul 2022: -16.477 RONAnul 2023: -180.683 RONAnul 2024: 70.702 RONAnul 2025: -27.807 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    875 mii lei
    Profit net
    -28 mii lei
    Angajați
    4
  • 2024

    Cifra de afaceri
    911 mii lei
    Profit net
    71 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    259 mii lei
    Profit net
    -181 mii lei
    Angajați
    6
  • 2022

    Cifra de afaceri
    494 mii lei
    Profit net
    -16 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    86 mii lei
    Profit net
    -46 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    127 mii lei
    Profit net
    -112 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    393 mii lei
    Profit net
    75 mii lei
    Angajați
    5
  • 2018

    Cifra de afaceri
    419 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    5
  • 2017

    Cifra de afaceri
    481 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    472 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-3,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 3,2 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,20Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 20% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
289%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

289% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Reactivată ca contribuabil de ANAF

  3. Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  4. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/315/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre YOLKA & YOLKI SRL

Este YOLKA & YOLKI SRL activă?

Da. YOLKA & YOLKI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a YOLKA & YOLKI SRL?

Cifra de afaceri a YOLKA & YOLKI SRL în 2025 a fost de 874.905 lei, în scădere cu 4% față de 2024.

Ce profit a avut YOLKA & YOLKI SRL în 2025?

În 2025, YOLKA & YOLKI SRL a înregistrat o pierdere netă de 27.807 lei.

Ce activitate are YOLKA & YOLKI SRL?

Activitatea principală a YOLKA & YOLKI SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul YOLKA & YOLKI SRL?

YOLKA & YOLKI SRL are sediul social la adresa Pța. Unirii Nr. 21, Et. 1, Ap. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400113.

YOLKA & YOLKI SRL este plătitoare de TVA?

Da. YOLKA & YOLKI SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

YOLKA & YOLKI SRL are datorii la ANAF?

Nu. YOLKA & YOLKI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre YOLKA & YOLKI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].