Marjă netă
SlabFirma a pierdut 15,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L. (CUI 44099055) este o societate cu răspundere limitată din satul Rediu, Comuna Rediu, județul Iași, înființată în 2021. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100). Firma este în lichidare.
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 10,5 mil. lei (-28% față de 2024) și o pierdere netă de 1,65 mil. lei, cu 23 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2021 | 24.588 lei |
| 2022 | 9.695.508 lei |
| 2023 | 16.571.962 lei |
| 2024 | 14.615.788 lei |
| 2025 | 10.542.531 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 10.542.531 | 14.615.788 | 16.571.962 | 9.695.508 | 24.588 |
| Profit net | -1.651.328 | 1.121.311 | 1.073.831 | 1.559.640 | -16.441 |
| Număr mediu de angajați | 23 | 38 | 19 | 13 | - |
| Active imobilizate | 194.198 | 3.859.626 | 2.194.073 | 293.011 | 17.942 |
| Active circulante | 9.736.629 | 8.011.646 | 7.148.860 | 4.205.100 | 625.581 |
| Stocuri | 4.094.665 | 2.306.255 | 720.415 | 1.533.682 | 514.605 |
| Creanțe | 5.309.289 | 5.424.762 | 4.840.231 | 2.230.039 | 94.320 |
| Datorii | 8.099.601 | 8.240.032 | 6.725.703 | 2.954.712 | 660.352 |
| Capitaluri proprii | 1.851.304 | 3.689.615 | 2.617.230 | 1.543.399 | -16.241 |
Firma a pierdut 15,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,20 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
81% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări), numele administratorilor, evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L. este în lichidare.
Cifra de afaceri a YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L. în 2025 a fost de 10.542.531 lei (10,5 mil. lei), în scădere cu 28% față de 2024.
În 2025, YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 1,65 mil. lei (1.651.328 lei).
Activitatea principală a YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L. este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L. are sediul social la adresa Valea Rediului Nr. 38, Ap. 2, Construcția C1, Demisol, Sat Rediu, Comuna Rediu, Jud. Iași.
Da. YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. YARDS CONSTRUCT PROJECT S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].