ActivăSRL

YANG YONG S.R.L.

Cal. Bihorului Nr. 26, Mun. Beiuş, Jud. Bihor, 415200

CAEN 4771: Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei

CUI
16728982
Reg. Com.
J05/1559/2004
Înființată
2 septembrie 2004
Vechime
22 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
1,6 mil. lei
Profit net 2025
304 mii lei
Angajați 2025
9

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.09.2004

Rezumat

Pe scurt

YANG YONG S.R.L. (CUI 16728982) este o societate cu răspundere limitată activă din Beiuș, județul Bihor, înființată în 2004. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,62 mil. lei (+13% față de 2024) și un profit net de 303.844 lei, cu 9 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16728982
Nr. Reg. Com.
J05/1559/2004
EUID
ROONRC.J05/1559/2004
Cod CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei
Data înființării
2 septembrie 2004
Vechime
22 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Bihorului Nr. 26, Mun. Beiuş, Jud. Bihor, 415200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • Y••• Y•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+13,1% față de 2024

1.619.238 RON

2024: 1.431.328 RON

01 mil2 mil2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 889.655 RONAnul 2016: 835.481 RONAnul 2017: 843.093 RONAnul 2019: 825.328 RONAnul 2020: 567.316 RONAnul 2021: 856.211 RONAnul 2022: 857.166 RONAnul 2023: 1.022.603 RONAnul 2024: 1.431.328 RONAnul 2025: 1.619.238 RON

Profit net 2025

+305,2% față de 2024

303.844 RON

2024: -148.048 RON

-200k0200k400k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 7 RONAnul 2016: -29.681 RONAnul 2017: 13.917 RONAnul 2019: 9.498 RONAnul 2020: -83.892 RONAnul 2021: 4.926 RONAnul 2022: 16.695 RONAnul 2023: 238 RONAnul 2024: -148.048 RONAnul 2025: 303.844 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,6 mil. lei
    Profit net
    304 mii lei
    Angajați
    9
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,4 mil. lei
    Profit net
    -148 mii lei
    Angajați
    10
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    238 lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    857 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    8
  • 2021

    Cifra de afaceri
    856 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    6
  • 2020

    Cifra de afaceri
    567 mii lei
    Profit net
    -84 mii lei
    Angajați
    6
  • 2019

    Cifra de afaceri
    825 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    7
  • 2017

    Cifra de afaceri
    843 mii lei
    Profit net
    14 mii lei
    Angajați
    7
  • 2016

    Cifra de afaceri
    835 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    6
  • 2015

    Cifra de afaceri
    890 mii lei
    Profit net
    7 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
19%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,87Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 87% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
86%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

86% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/1559/2004, sub denumirea YANG YONG SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre YANG YONG S.R.L.

Este YANG YONG S.R.L. activă?

Da. YANG YONG S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a YANG YONG S.R.L.?

Cifra de afaceri a YANG YONG S.R.L. în 2025 a fost de 1.619.238 lei (1,62 mil. lei), în creștere cu 13% față de 2024.

Ce profit a avut YANG YONG S.R.L. în 2025?

În 2025, YANG YONG S.R.L. a înregistrat un profit net de 303.844 lei.

Ce activitate are YANG YONG S.R.L.?

Activitatea principală a YANG YONG S.R.L. este Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei (CAEN 4771).

Unde are sediul YANG YONG S.R.L.?

YANG YONG S.R.L. are sediul social la adresa Cal. Bihorului Nr. 26, Mun. Beiuș, Jud. Bihor, 415200.

YANG YONG S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. YANG YONG S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

YANG YONG S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. YANG YONG S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre YANG YONG S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].