Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
XINLONG PROD SRL (CUI 33811149) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2014. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN 4642).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 338.089 lei (-38% față de 2024) și un profit net de 27.705 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 936.454 lei |
| 2017 | 1.013.253 lei |
| 2018 | 894.613 lei |
| 2019 | 821.091 lei |
| 2020 | 384.778 lei |
| 2021 | 611.340 lei |
| 2022 | 585.409 lei |
| 2023 | 592.044 lei |
| 2024 | 541.732 lei |
| 2025 | 338.089 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 338.089 | 541.732 | 592.044 | 585.409 | 611.340 | 384.778 | 821.091 | 894.613 | 1.013.253 | 936.454 |
| Profit net | 27.705 | 14.095 | 68.989 | 9.219 | 59.801 | 870 | 36.952 | -32.941 | -2.704 | 86.546 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 |
| Active imobilizate | 1.769 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 112.389 | 86.754 | 74.218 | 205.431 | 159.032 | 94.844 | 110.704 | 281.947 | 121.773 | 113.251 |
| Stocuri | 42.540 | 34.496 | 35.257 | 26.292 | 71.508 | 59.741 | 94.744 | 103.806 | 19.879 | 25.246 |
| Creanțe | 586 | - | - | - | 10.000 | - | 2.932 | 12.859 | - | 10.064 |
| Datorii | 5.402 | 5.704 | 7.263 | 44.186 | 7.005 | 3.060 | 17.598 | 225.794 | 32.679 | 21.453 |
| Capitaluri proprii | 111.790 | 84.084 | 69.989 | 162.996 | 153.778 | 93.976 | 93.106 | 56.153 | 89.094 | 91.798 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 8,2 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 20,81 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
4,6% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. XINLONG PROD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a XINLONG PROD SRL în 2025 a fost de 338.089 lei, în scădere cu 38% față de 2024.
În 2025, XINLONG PROD SRL a înregistrat un profit net de 27.705 lei.
Activitatea principală a XINLONG PROD SRL este Comerț cu ridicata al îmbrăcămintei și încălțămintei (CAEN 4642).
XINLONG PROD SRL are sediul social la adresa TEIUL DOAMNEI Nr. 2, Bl. 20, Sc. A, Et. 2, Ap. 15, CAMERA 2, București Sectorul 2, Jud. București, 23588.
Da. XINLONG PROD SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. XINLONG PROD SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].