ActivăSRL

WORLD EST ESTETICA S.R.L.

Str. Nataţiei Nr. 1-3 si 5, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

CAEN 8610: Activități de asistență spitalicească

CUI
41952130
Reg. Com.
J40/16187/2019
Înființată
27 noiembrie 2019
Vechime
6 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
2,4 mil. lei
Profit net 2025
2,4 mil. lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 27.11.2019

Rezumat

Pe scurt

WORLD EST ESTETICA S.R.L. (CUI 41952130) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2019. Activitatea principală este Activități de asistență spitalicească (CAEN 8610).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2,37 mil. lei (-25% față de 2024) și un profit net de 2,44 mil. lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
41952130
Nr. Reg. Com.
J40/16187/2019
EUID
ROONRC.J40/16187/2019
Cod CAEN principal
8610 - Activități de asistență spitalicească
Data înființării
27 noiembrie 2019
Vechime
6 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Nataţiei Nr. 1-3 si 5, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CH••• YOUS•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2020 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-24,8% față de 2024

2.370.584 RON

2024: 3.154.417 RON

02 mil4 mil6 mil202020212022202320242025Anul 2020: 3.003.675 RONAnul 2021: 4.817.852 RONAnul 2022: 4.147.315 RONAnul 2023: 2.459.037 RONAnul 2024: 3.154.417 RONAnul 2025: 2.370.584 RON

Profit net 2025

+202,8% față de 2024

2.443.779 RON

2024: -2.377.289 RON

-4 mil-2 mil02 mil4 mil202020212022202320242025Anul 2020: 2.132.487 RONAnul 2021: 1.811.052 RONAnul 2022: 714.173 RONAnul 2023: -63.973 RONAnul 2024: -2.377.289 RONAnul 2025: 2.443.779 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    2,4 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    3,2 mil. lei
    Profit net
    -2,4 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    2,5 mil. lei
    Profit net
    -64 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    4,1 mil. lei
    Profit net
    714 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    4,8 mil. lei
    Profit net
    1,8 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    3,0 mil. lei
    Profit net
    2,1 mil. lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
103%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 103,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,03Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 3% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
100%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2023

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  3. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2019

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/16187/2019.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre WORLD EST ESTETICA S.R.L.

Este WORLD EST ESTETICA S.R.L. activă?

Da. WORLD EST ESTETICA S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a WORLD EST ESTETICA S.R.L.?

Cifra de afaceri a WORLD EST ESTETICA S.R.L. în 2025 a fost de 2.370.584 lei (2,37 mil. lei), în scădere cu 25% față de 2024.

Ce profit a avut WORLD EST ESTETICA S.R.L. în 2025?

În 2025, WORLD EST ESTETICA S.R.L. a înregistrat un profit net de 2,44 mil. lei (2.443.779 lei).

Ce activitate are WORLD EST ESTETICA S.R.L.?

Activitatea principală a WORLD EST ESTETICA S.R.L. este Activități de asistență spitalicească (CAEN 8610).

Unde are sediul WORLD EST ESTETICA S.R.L.?

WORLD EST ESTETICA S.R.L. are sediul social la adresa Str. Natației Nr. 1-3 si 5, Sector 1 Mun. București, Jud. București.

WORLD EST ESTETICA S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. WORLD EST ESTETICA S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

WORLD EST ESTETICA S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. WORLD EST ESTETICA S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre WORLD EST ESTETICA S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].