ActivăSRL

WORK TIMBER SRL

Sat Pârcovaci Orş. Hârlău, Jud. Iaşi

CAEN 1611: Tăierea și rindeluirea lemnului

CUI
37803572
Reg. Com.
J2017001909227
Înființată
21 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
620 mii lei
Profit net 2025
337 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 21.06.2017

Rezumat

Pe scurt

WORK TIMBER SRL (CUI 37803572) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Pârcovaci Orș. Hârlău, județul Iași, înființată în 2017. Activitatea principală este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 620.213 lei (-23% față de 2024) și un profit net de 337.332 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37803572
Nr. Reg. Com.
J2017001909227
EUID
ROONRC.J2017001909227
Cod CAEN principal
1611 - Tăierea și rindeluirea lemnului
Data înființării
21 iunie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Pârcovaci Orş. Hârlău, Jud. Iaşi

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TAN••• COS••• BOG•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2019 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-23,1% față de 2024

620.213 RON

2024: 806.166 RON

0250k500k750k1 mil2019202020212022202320242025Anul 2019: 238.516 RONAnul 2020: 69.939 RONAnul 2021: 256.328 RONAnul 2022: 385.590 RONAnul 2023: 683.394 RONAnul 2024: 806.166 RONAnul 2025: 620.213 RON

Profit net 2025

+47,1% față de 2024

337.332 RON

2024: 229.276 RON

-200k0200k400k2019202020212022202320242025Anul 2019: 117.786 RONAnul 2020: -84.916 RONAnul 2021: 50.502 RONAnul 2022: 75.797 RONAnul 2023: 57.453 RONAnul 2024: 229.276 RONAnul 2025: 337.332 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    620 mii lei
    Profit net
    337 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    806 mii lei
    Profit net
    229 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    683 mii lei
    Profit net
    57 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    386 mii lei
    Profit net
    76 mii lei
    Angajați
    3
  • 2021

    Cifra de afaceri
    256 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    70 mii lei
    Profit net
    -85 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    239 mii lei
    Profit net
    118 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
54%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 54,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,32Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,32 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
72%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

72% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/1909/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre WORK TIMBER SRL

Este WORK TIMBER SRL activă?

Da. WORK TIMBER SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a WORK TIMBER SRL?

Cifra de afaceri a WORK TIMBER SRL în 2025 a fost de 620.213 lei, în scădere cu 23% față de 2024.

Ce profit a avut WORK TIMBER SRL în 2025?

În 2025, WORK TIMBER SRL a înregistrat un profit net de 337.332 lei.

Ce activitate are WORK TIMBER SRL?

Activitatea principală a WORK TIMBER SRL este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1611).

Unde are sediul WORK TIMBER SRL?

WORK TIMBER SRL are sediul social la adresa Sat Pârcovaci Orș. Hârlău, Jud. Iași.

WORK TIMBER SRL este plătitoare de TVA?

Nu. WORK TIMBER SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

WORK TIMBER SRL are datorii la ANAF?

Nu. WORK TIMBER SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre WORK TIMBER SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].