Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
WINGOVER TEAM SRL (CUI 26581748) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sieu, Comuna Sieu, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 2010. Activitatea principală este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 91.696 lei (-62% față de 2024) și un profit net de 30.201 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 5.631 lei |
| 2017 | 10.946 lei |
| 2018 | 38.713 lei |
| 2019 | 44.504 lei |
| 2020 | 1.136 lei |
| 2021 | 9.341 lei |
| 2022 | 33.757 lei |
| 2023 | 8.390 lei |
| 2024 | 244.449 lei |
| 2025 | 91.696 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 91.696 | 244.449 | 8.390 | 33.757 | 9.341 | 1.136 | 44.504 | 38.713 | 10.946 | 5.631 |
| Profit net | 30.201 | 82.366 | -25.706 | -15.406 | 5.948 | -10.314 | -14.576 | -2.055 | -19.690 | -4.939 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 9.278 | 15.905 | - | - | 3.573 | 3.573 | 3.573 | 3.573 | 3.573 | 3.573 |
| Active circulante | 32.518 | 32.860 | 11.693 | 5.099 | 14.720 | 7.639 | 28.397 | 25.341 | 11.739 | 8.653 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 1.000 | 8.263 | 7.660 | 4.717 | 6.094 | 7.663 | 21.942 | 19.614 | 11.702 | 8.614 |
| Datorii | 25.696 | 62.866 | 108.160 | 75.860 | 73.648 | 72.515 | 82.959 | 65.327 | 49.670 | 26.894 |
| Capitaluri proprii | 16.100 | -14.101 | -96.467 | -70.761 | -55.355 | -61.303 | -50.989 | -36.413 | -34.358 | -14.668 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 32,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,27 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
61% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. WINGOVER TEAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a WINGOVER TEAM SRL în 2025 a fost de 91.696 lei, în scădere cu 62% față de 2024.
În 2025, WINGOVER TEAM SRL a înregistrat un profit net de 30.201 lei.
Activitatea principală a WINGOVER TEAM SRL este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).
WINGOVER TEAM SRL are sediul social la adresa Sat Sieu, Comuna Sieu, Jud. Bistrița-Năsăud, 0427290.
Da. WINGOVER TEAM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. WINGOVER TEAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].