ActivăSRL

WINE2U S.R.L.

Str. 1 Mai Nr. 26, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500177

CAEN 5611: Restaurante

CUI
44078958
Reg. Com.
J2021001055088
Înființată
8 aprilie 2021
Vechime
5 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2025
296 mii lei
Profit net 2025
-139 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.04.2021

Rezumat

Pe scurt

WINE2U S.R.L. (CUI 44078958) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2021. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 295.940 lei (-22% față de 2024) și o pierdere netă de 138.808 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44078958
Nr. Reg. Com.
J2021001055088
EUID
ROONRC.J2021001055088
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
8 aprilie 2021
Vechime
5 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 1 Mai Nr. 26, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500177

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • GA••• LUCI••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-22,4% față de 2024

295.940 RON

2024: 381.523 RON

0500k1 mil2 mil20212022202320242025Anul 2021: 586.715 RONAnul 2022: 1.020.929 RONAnul 2023: 862.270 RONAnul 2024: 381.523 RONAnul 2025: 295.940 RON

Profit net 2025

+8,7% față de 2024

-138.808 RON

2024: -152.097 RON

-200k-100k0100k20212022202320242025Anul 2021: -135.944 RONAnul 2022: 81.550 RONAnul 2023: 9.096 RONAnul 2024: -152.097 RONAnul 2025: -138.808 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    296 mii lei
    Profit net
    -139 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    382 mii lei
    Profit net
    -152 mii lei
    Angajați
    4
  • 2023

    Cifra de afaceri
    862 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    10
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,0 mil. lei
    Profit net
    82 mii lei
    Angajați
    6
  • 2021

    Cifra de afaceri
    587 mii lei
    Profit net
    -136 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-47%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 46,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,21Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 21% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
283%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

283% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2024

    Schimbarea denumirii

    APWIN GAMES S.R.L. → WINE2U S.R.L.

  3. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2021

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1055/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre WINE2U S.R.L.

Este WINE2U S.R.L. activă?

Da. WINE2U S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a WINE2U S.R.L.?

Cifra de afaceri a WINE2U S.R.L. în 2025 a fost de 295.940 lei, în scădere cu 22% față de 2024.

Ce profit a avut WINE2U S.R.L. în 2025?

În 2025, WINE2U S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 138.808 lei.

Ce activitate are WINE2U S.R.L.?

Activitatea principală a WINE2U S.R.L. este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul WINE2U S.R.L.?

WINE2U S.R.L. are sediul social la adresa Str. 1 Mai Nr. 26, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500177.

WINE2U S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. WINE2U S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

WINE2U S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. WINE2U S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre WINE2U S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].