WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL Funcțiune Plătitor TVA SRL

Înființată 09.04.2009
Şos. GIURGIULUI Nr. 126, Bl. 7, Sc. 1, Et. 4, Ap. 18, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 40679 2511, Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice

Prezentare

Pe scurt

WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL (CUI 25424249) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2009. Activitatea principală este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,77 mil. lei (-7,5% față de 2024) și un profit net de 139.918 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
1,8 millei
−7,5%, față de 2024
Profit net 2025
139,9 miilei
−4,4%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
7,9%
Capital social
200lei
Vechime
17ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2016820.812 lei
2017824.029 lei
20181.249.301 lei
20191.066.997 lei
20201.092.995 lei
20211.223.956 lei
20221.372.288 lei
20231.556.343 lei
20241.919.121 lei
20251.774.993 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri1.774.9931.919.1211.556.3431.372.2881.223.9561.092.9951.066.9971.249.301824.029820.812
Profit net139.918146.39579.95376.18659.8812.174-8.95026.13015.48216.284
Număr mediu de angajați111111111-
Active imobilizate17.04811.00517.97754.01681.446117.017112.891141.3602.3724.056
Active circulante1.627.4531.538.246908.772688.055988.1671.233.7171.039.6241.088.5521.161.026888.529
Stocuri--------4.625-
Creanțe1.009.8181.064.819254.651296.354511.684255.500183.594345.275174.785155.932
Datorii1.338.9451.237.218681.158579.433983.1611.324.1631.125.118978.565938.181682.851
Capitaluri proprii305.556312.033245.591165.63889.45229.57127.397251.347225.217209.734
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
7,9% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,9 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,22 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,22 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
81% Față de anul anterior: stabil

81% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Da
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 09.04.2009

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
25424249
Nr. Reg. Com.
J2009004740404
EUID
ROONRC.J2009004740404
Cod CAEN principal
2511, Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
Data înființării
9 aprilie 2009
Vechime
17 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Şos. GIURGIULUI Nr. 126, Bl. 7, Sc. 1, Et. 4, Ap. 18, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 40679
Domiciliu fiscal
Sos. GIURGIULUI Nr. 126, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40679

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0722••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • I••• NICOL•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2009
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/4740/2009. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL

Este WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL activă?

Da. WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL?

Cifra de afaceri a WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL în 2025 a fost de 1.774.993 lei (1,77 mil. lei), în scădere cu 7,5% față de 2024.

Ce profit a avut WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL în 2025?

În 2025, WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL a înregistrat un profit net de 139.918 lei.

Ce activitate are WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL?

Activitatea principală a WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL este Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice (CAEN 2511).

Unde are sediul WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL?

WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL are sediul social la adresa Șos. GIURGIULUI Nr. 126, Bl. 7, Sc. 1, Et. 4, Ap. 18, București Sectorul 4, Jud. București, 40679.

WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL este plătitoare de TVA?

Da. WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL are datorii la ANAF?

Nu. WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre WIN SMART CONSTRUCT INVEST SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].