WILLARA SRL Radiată SRL

Înființată 27.10.2003
Str. DIMITRIE LEONIDA Nr. 111, Bl. D4, Sc. C, Ap. 40, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 5600 4932, Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Prezentare

Pe scurt

WILLARA SRL (CUI 15845992) a fost o societate cu răspundere limitată din Piatra Neamț, județul Neamț, înființată în 2003 și radiată în 2016. Activitatea principală era Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Ultimul bilanț, din 2013, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 2.651 lei, cu 1 angajat.

Cifra de afaceri 2014
0lei
Profit net 2014
0lei
+100,0%, față de 2013
Angajați 2014
0
−100,0%, față de 2013
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
23ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2014
Cifra de afaceri
AnValoare
2008127.759 lei
200941.424 lei
201037.307 lei
201131.983 lei
201235.509 lei
20130 lei
20140 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2014201320122011201020092008
Cifra de afaceri0035.50931.98337.30741.424127.759
Profit net0-2.651-2.336-4.498-16.455-10.971-6.528
Număr mediu de angajați0111123
Active imobilizate6.0856.0856.0856.8656.86510.54510.545
Active circulante2.7992.7992.7992.8973.4774.4015.223
Stocuri2.6282.6282.6282.6282.6282.6282.628
Creanțe---9--808
Datorii45.31045.31042.65941.20137.28225.43111.998
Capitaluri proprii-36.426-36.426-33.775-31.439-26.940-10.4853.770
Ultimul bilanț: 2014. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2014

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,06 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante acoperă doar 6,2% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
510% Față de anul anterior: stabil

510% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 06.04.2016

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
15845992
Nr. Reg. Com.
J27/1515/2003
EUID
ROONRC.J27/1515/2003
Cod CAEN principal
4932, Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
27 octombrie 2003
Vechime
23 de ani
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2014)
Adresă sediu
Str. DIMITRIE LEONIDA Nr. 111, Bl. D4, Sc. C, Ap. 40, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 5600
Domiciliu fiscal
Str. Dimitrie Leonida Nr. 111, Mun. Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610168

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • FIS••• EXP••• BUSIN••• S•••Lichidator judiciar, România
  • OU••• GHEOR•••Reprezentant al persoanei juridice, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2016
  1. Stări încheiate la ONRC Faliment; Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Certificat de înmatriculare preschimbat. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2015
  1. Stare nouă la ONRC: Faliment ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Insolvență ONRC
2014
  1. Stări noi la ONRC Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Insolvență. ONRC
  2. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2008
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2003
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/1515/2003. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre WILLARA SRL

Este WILLARA SRL activă?

Nu. WILLARA SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.

Ce profit a avut WILLARA SRL în 2013?

În 2013, WILLARA SRL a înregistrat o pierdere netă de 2.651 lei.

Câți angajați avea WILLARA SRL?

Conform bilanțului pe 2013, WILLARA SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2012).

Ce activitate avea WILLARA SRL?

Activitatea principală a WILLARA SRL era Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde avea sediul WILLARA SRL?

WILLARA SRL avea sediul social la adresa Str. DIMITRIE LEONIDA Nr. 111, Bl. D4, Sc. C, Ap. 40, Municipiul Piatra Neamț, Jud. Neamț, 5600.

WILLARA SRL are datorii la ANAF?

Nu. WILLARA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre WILLARA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].