WHITELED SRL Funcțiune SRL

Înființată 08.03.2013
CHEILE TURZII Nr. 45, CAMERA 1, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 42096 4321, Lucrări de instalații electrice

Prezentare

Pe scurt

WHITELED SRL (CUI 31340185) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2013. Activitatea principală este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 151.246 lei (-33% față de 2014), fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Cifra de afaceri 2015
151,2 miilei
−33,2%, față de 2014
Profit net 2015
-
Angajați 2015
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
13ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2013-2015
Cifra de afaceri
AnValoare
201355.604 lei
2014226.503 lei
2015151.246 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201520142013
Cifra de afaceri151.246226.50355.604
Profit net-12.200-37.818
Număr mediu de angajați---
Active imobilizate6.6873.734534
Active circulante425.15681.51478.459
Stocuri27.34611.82029.107
Creanțe307.91929.97247.287
Datorii232.662110.666116.611
Capitaluri proprii198.896-25.418-37.618
Ultimul bilanț: 2015. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2015

Marjă netă

De urmărit
0% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
1,83 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,83 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
54% Față de anul anterior: în scădere

54% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu expirat
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 08.03.2013

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
31340185
Nr. Reg. Com.
J40/3101/2013
EUID
ROONRC.J40/3101/2013
Cod CAEN principal
4321, Lucrări de instalații electrice
Data înființării
8 martie 2013
Vechime
13 ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2015)
Adresă sediu
CHEILE TURZII Nr. 45, CAMERA 1, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 42096
Domiciliu fiscal
Drm. Cheile Turzii Nr. 45, CAMERA 1, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 42096

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0746••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • CU••• VIO••• MAR•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2020
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2019
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2014
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2013
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/3101/2013. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre WHITELED SRL

Este WHITELED SRL activă?

Da. WHITELED SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a WHITELED SRL?

Cifra de afaceri a WHITELED SRL în 2015 a fost de 151.246 lei, în scădere cu 33% față de 2014.

Ce activitate are WHITELED SRL?

Activitatea principală a WHITELED SRL este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

Unde are sediul WHITELED SRL?

WHITELED SRL are sediul social la adresa CHEILE TURZII Nr. 45, CAMERA 1, București Sectorul 4, Jud. București, 42096.

WHITELED SRL este plătitoare de TVA?

Nu. WHITELED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

WHITELED SRL are datorii la ANAF?

Nu. WHITELED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre WHITELED SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].