ActivăSRL

WEST-FLO INTERTRANS S.R.L.

Sat Macea Com. Macea, Jud. Arad, 317210

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
22871730
Reg. Com.
J02/2211/2007
Înființată
5 decembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
6 mii lei
Profit net 2025
-15 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.12.2007

Rezumat

Pe scurt

WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. (CUI 22871730) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Macea, județul Arad, înființată în 2007. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6.193 lei (-24% față de 2024) și o pierdere netă de 14.920 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
22871730
Nr. Reg. Com.
J02/2211/2007
EUID
ROONRC.J02/2211/2007
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
5 decembrie 2007
Vechime
18 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Macea Com. Macea, Jud. Arad, 317210

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PĂTRA••• FLO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-24,1% față de 2024

6.193 RON

2024: 8.159 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 49.117 RONAnul 2017: 74.326 RONAnul 2018: 54.310 RONAnul 2019: 35.822 RONAnul 2020: 28.046 RONAnul 2021: 26.835 RONAnul 2022: 5.069 RONAnul 2023: 89.042 RONAnul 2024: 8.159 RONAnul 2025: 6.193 RON

Profit net 2025

+37,8% față de 2024

-14.920 RON

2024: -24.005 RON

-100k-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -11.411 RONAnul 2017: -71.076 RONAnul 2018: 107.205 RONAnul 2019: -35.672 RONAnul 2020: -21.611 RONAnul 2021: 3.428 RONAnul 2022: 180 RONAnul 2023: 9.712 RONAnul 2024: -24.005 RONAnul 2025: -14.920 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    8 mii lei
    Profit net
    -24 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    5 mii lei
    Profit net
    180 lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    -22 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    107 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    -71 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-241%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 240,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,35Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 35% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
189%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

189% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/2211/2007, sub denumirea WEST-FLO INTERTRANS SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre WEST-FLO INTERTRANS S.R.L.

Este WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. activă?

Da. WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a WEST-FLO INTERTRANS S.R.L.?

Cifra de afaceri a WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. în 2025 a fost de 6.193 lei, în scădere cu 24% față de 2024.

Ce profit a avut WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. în 2025?

În 2025, WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 14.920 lei.

Ce activitate are WEST-FLO INTERTRANS S.R.L.?

Activitatea principală a WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul WEST-FLO INTERTRANS S.R.L.?

WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. are sediul social la adresa Sat Macea Com. Macea, Jud. Arad, 317210.

WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. WEST-FLO INTERTRANS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre WEST-FLO INTERTRANS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].