WEBSKILLZ SRL Radiată SRL

Înființată 29.11.2012
BURNIŢEI Nr. 24, Et. 1, BIROUL 37, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti, 32342 4399, Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.

Prezentare

Pe scurt

WEBSKILLZ SRL (CUI 30967128) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 3), înființată în 2012 și radiată în 2017. Activitatea principală era Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

Ultimul bilanț, din 2016, arată o cifră de afaceri de 3,21 mil. lei (+9.857% față de 2015) și un profit net de 34.157 lei, cu 31 de angajați.

Cifra de afaceri 2016
3,2 millei
+9.857,2%, față de 2015
Profit net 2016
34,2 miilei
Angajați 2016
31
Marjă netă
1,1%
Capital social
1.020lei
Vechime
13ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2012-2016
Cifra de afaceri
AnValoare
20120 lei
2013515.918 lei
201430.470 lei
201532.206 lei
20163.206.817 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator20162015201420132012
Cifra de afaceri3.206.81732.20630.470515.9180
Profit net34.157--4.76443.423-2.885
Număr mediu de angajați31-56-
Active imobilizate80.75095.00095.000100.566566
Active circulante1.729.1727.3766.04252.3461.220
Stocuri42626629816.256-
Creanțe1.630.3272.7823.70533.900278
Datorii1.735.79461.53764.268111.3743.671
Capitaluri proprii75.95341.77636.77441.538-1.885
Ultimul bilanț: 2016. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2016

Marjă netă

De urmărit
1,1% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,1 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
1,00 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 100% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
96% Față de anul anterior: în creștere

96% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 20.11.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
30967128
Nr. Reg. Com.
J40/14167/2012
EUID
ROONRC.J40/14167/2012
Cod CAEN principal
4399, Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
Data înființării
29 noiembrie 2012
Vechime
13 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
1.020 lei (bilanț 2016)
Adresă sediu
BURNIŢEI Nr. 24, Et. 1, BIROUL 37, Bucureşti Sectorul 3, Jud. Bucureşti, 32342
Domiciliu fiscal
Str. Burniţei Nr. 24, BIROUL 37, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 32342

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • RAC••• GEO••• RAZ•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2017
  1. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare ONRC
  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune ONRC
2016
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2014
  1. Schimbarea denumirii JOLLY DECOR DESIGN SRL → WEBSKILLZ SRL ONRC
2013
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2012
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/14167/2012. ONRC

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre WEBSKILLZ SRL

Este WEBSKILLZ SRL activă?

Nu. WEBSKILLZ SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2017.

Care este cifra de afaceri a WEBSKILLZ SRL?

Cifra de afaceri a WEBSKILLZ SRL în 2016 a fost de 3.206.817 lei (3,21 mil. lei), în creștere cu 9.857% față de 2015.

Ce profit a avut WEBSKILLZ SRL în 2016?

În 2016, WEBSKILLZ SRL a înregistrat un profit net de 34.157 lei.

Câți angajați avea WEBSKILLZ SRL?

Conform bilanțului pe 2016, WEBSKILLZ SRL a avut în medie 31 de angajați.

Ce activitate avea WEBSKILLZ SRL?

Activitatea principală a WEBSKILLZ SRL era Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. (CAEN 4399).

Unde avea sediul WEBSKILLZ SRL?

WEBSKILLZ SRL avea sediul social la adresa BURNIȚEI Nr. 24, Et. 1, BIROUL 37, București Sectorul 3, Jud. București, 32342.

WEBSKILLZ SRL are datorii la ANAF?

Nu. WEBSKILLZ SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre WEBSKILLZ SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].