WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. Funcțiune e-Factura SRL

Înființată 21.04.2022
NICOLINA Nr. 164T, Et. 4, Ap. 35, Municipiul Iaşi, Jud. Iaşi 6210, Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Prezentare

Pe scurt

WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. (CUI 46002670) este o societate cu răspundere limitată activă din Iași, înființată în 2022. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 645.322 lei (+0,3% față de 2024) și un profit net de 563.637 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Cifra de afaceri 2025
645,3 miilei
+0,3%, față de 2024
Profit net 2025
563,6 miilei
−0,6%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
87,3%
Capital social
100lei
Vechime
4ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2022-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2022194.259 lei
2023537.413 lei
2024643.148 lei
2025645.322 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022
Cifra de afaceri645.322643.148537.413194.259
Profit net563.637566.865488.055168.698
Număr mediu de angajați11--
Active imobilizate6.2956.28711.137342
Active circulante681.944574.223636.656172.677
Stocuri17.47917.479--
Creanțe588.383490.916531.945126.441
Datorii124.48213.381159.6284.221
Capitaluri proprii563.757567.129488.165168.798
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
87% Față de anul anterior: stabil

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 87,3 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
5,48 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,48 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
18% Față de anul anterior: în creștere

18% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Înregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 21.04.2022

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
46002670
Nr. Reg. Com.
J2022001350223
EUID
ROONRC.J2022001350223
Cod CAEN principal
6210, Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
21 aprilie 2022
Vechime
4 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
100 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
NICOLINA Nr. 164T, Et. 4, Ap. 35, Municipiul Iaşi, Jud. Iaşi
Domiciliu fiscal
Şos. Nicolina Nr. 164T, Mun. Iaşi, Jud. Iaşi

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0761••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BĂSE••• AND••• COS•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2025
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2024
  1. Înscrierea în Registrul RO e-Factura ANAF
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2023
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2022
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/1350/2022. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L.

Este WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. activă?

Da. WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L.?

Cifra de afaceri a WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. în 2025 a fost de 645.322 lei, în creștere cu 0,3% față de 2024.

Ce profit a avut WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. în 2025?

În 2025, WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. a înregistrat un profit net de 563.637 lei.

Ce activitate are WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L.?

Activitatea principală a WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6210).

Unde are sediul WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L.?

WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. are sediul social la adresa NICOLINA Nr. 164T, Et. 4, Ap. 35, Municipiul Iași, Jud. Iași.

WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre WEB SOFTWARE TECHNOLOGY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].