LichidareSRL

WAU DENTAL STUDIO SRL

Str. Parcul Feroviarilor Nr. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400054

CAEN 3250: Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

CUI
33465444
Reg. Com.
J12/2380/2014
Înființată
8 august 2014
Vechime
12 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2018
109 mii lei
Profit net 2018
5 mii lei
Angajați 2018
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • faliment
  • este sub incidența Legii nr. 85/2014
  • sediu expirat

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.08.2014

Rezumat

Pe scurt

WAU DENTAL STUDIO SRL (CUI 33465444) este o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2014. Activitatea principală este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250). Firma este în lichidare.

În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 108.635 lei (+23% față de 2017) și un profit net de 5.105 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
33465444
Nr. Reg. Com.
J12/2380/2014
EUID
ROONRC.J12/2380/2014
Cod CAEN principal
3250 - Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice
Data înființării
8 august 2014
Vechime
12 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Parcul Feroviarilor Nr. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400054

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • T••• IP•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2014 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2018

+22,6% față de 2017

108.635 RON

2017: 88.640 RON

050k100k150k20142015201620172018Anul 2014: 16.900 RONAnul 2015: 35.264 RONAnul 2016: 35.570 RONAnul 2017: 88.640 RONAnul 2018: 108.635 RON

Profit net 2018

+34,2% față de 2017

5.105 RON

2017: 3.805 RON

-2k02k4k6k20142015201620172018Anul 2014: -945 RONAnul 2015: 0 RONAnul 2016: -495 RONAnul 2017: 3.805 RONAnul 2018: 5.105 RON

Evoluție pe ani

  • 2018

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    -495 lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -945 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2018

Marjă netăAtenție
4,7%Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172018

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,00Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172018

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,00 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
100%Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    2 schimbări în conducerea firmei

    Numele administratorilor sunt vizibile cu un cont gratuit.

  2. Stări noi la ONRC

    Este sub incidența Legii nr. 85/2014; Faliment.

  3. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  4. 2018

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2016

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2014 - 2014)
  1. 2014

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2380/2014.

În cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre WAU DENTAL STUDIO SRL

Este WAU DENTAL STUDIO SRL activă?

Nu. WAU DENTAL STUDIO SRL este în lichidare.

Care este cifra de afaceri a WAU DENTAL STUDIO SRL?

Cifra de afaceri a WAU DENTAL STUDIO SRL în 2018 a fost de 108.635 lei, în creștere cu 23% față de 2017.

Ce profit a avut WAU DENTAL STUDIO SRL în 2018?

În 2018, WAU DENTAL STUDIO SRL a înregistrat un profit net de 5.105 lei.

Ce activitate are WAU DENTAL STUDIO SRL?

Activitatea principală a WAU DENTAL STUDIO SRL este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250).

Unde are sediul WAU DENTAL STUDIO SRL?

WAU DENTAL STUDIO SRL are sediul social la adresa Str. Parcul Feroviarilor Nr. 3, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400054.

WAU DENTAL STUDIO SRL este plătitoare de TVA?

Nu. WAU DENTAL STUDIO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

WAU DENTAL STUDIO SRL are datorii la ANAF?

Nu. WAU DENTAL STUDIO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre WAU DENTAL STUDIO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].