ActivăSRL

WALLERYCOM SRL

Str. Caşinului Nr. 3, Sc. B, Ap. 30, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601007

CAEN 4772: Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele

CUI
16661777
Reg. Com.
J04/1425/2004
Înființată
5 august 2004
Vechime
22 de ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
72 mii lei
Profit net 2025
21 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 05.08.2004

Rezumat

Pe scurt

WALLERYCOM SRL (CUI 16661777) este o societate cu răspundere limitată activă din Onești, județul Bacău, înființată în 2004. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN 4772).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 71.896 lei (-1% față de 2024) și un profit net de 20.780 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
16661777
Nr. Reg. Com.
J04/1425/2004
EUID
ROONRC.J2004001425046
Cod CAEN principal
4772 - Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
Data înființării
5 august 2004
Vechime
22 de ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Caşinului Nr. 3, Sc. B, Ap. 30, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601007

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MAND••• VALE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-1,0% față de 2024

71.896 RON

2024: 72.602 RON

020k40k60k80k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 41.491 RONAnul 2016: 22.523 RONAnul 2017: 59.368 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 59.636 RONAnul 2021: 65.608 RONAnul 2022: 57.333 RONAnul 2023: 70.747 RONAnul 2024: 72.602 RONAnul 2025: 71.896 RON

Profit net 2025

-13,7% față de 2024

20.780 RON

2024: 24.086 RON

-150k-100k-50k050k2015201620172019202020212022202320242025Anul 2015: 3.474 RONAnul 2016: -131.553 RONAnul 2017: 17.029 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 21.498 RONAnul 2021: 23.800 RONAnul 2022: 20.694 RONAnul 2023: 25.896 RONAnul 2024: 24.086 RONAnul 2025: 20.780 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    72 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    73 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    71 mii lei
    Profit net
    26 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    -132 mii lei
    Angajați
    0
  • 2015

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
29%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,9 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,19Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,19 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
84%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

84% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2012

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2004

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1425/2004.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre WALLERYCOM SRL

Este WALLERYCOM SRL activă?

Da. WALLERYCOM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a WALLERYCOM SRL?

Cifra de afaceri a WALLERYCOM SRL în 2025 a fost de 71.896 lei, în scădere cu 1% față de 2024.

Ce profit a avut WALLERYCOM SRL în 2025?

În 2025, WALLERYCOM SRL a înregistrat un profit net de 20.780 lei.

Ce activitate are WALLERYCOM SRL?

Activitatea principală a WALLERYCOM SRL este Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele (CAEN 4772).

Unde are sediul WALLERYCOM SRL?

WALLERYCOM SRL are sediul social la adresa Str. Cașinului Nr. 3, Sc. B, Ap. 30, Mun. Onești, Jud. Bacău, 601007.

WALLERYCOM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. WALLERYCOM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

WALLERYCOM SRL are datorii la ANAF?

Nu. WALLERYCOM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre WALLERYCOM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].