Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 46,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
WALDEVAR BESS TWO S.R.L. (CUI 16180200) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2004. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN 4222).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 98.000 lei (+553% față de 2024) și un profit net de 45.642 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 100.950 lei |
| 2017 | 29.663 lei |
| 2018 | 37.050 lei |
| 2019 | 147.027 lei |
| 2020 | 265.104 lei |
| 2021 | 273.192 lei |
| 2022 | 31.497 lei |
| 2023 | 195.273 lei |
| 2024 | 15.000 lei |
| 2025 | 98.000 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 98.000 | 15.000 | 195.273 | 31.497 | 273.192 | 265.104 | 147.027 | 37.050 | 29.663 | 100.950 |
| Profit net | 45.642 | -70.365 | -6.408 | 46.050 | 16.195 | 1.630 | 207 | 5.181 | 9.154 | 70.961 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 4 | 4 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 268.618 | 356.109 | 481.794 | 607.481 | 709.653 | 844.756 | 982.528 | - | - | - |
| Active circulante | 43.656 | 28.081 | 377.753 | 265.481 | 245.693 | 69.706 | 126.466 | 125.263 | 92.652 | 81.595 |
| Stocuri | 0 | - | - | - | - | - | - | - | 4.092 | 4.032 |
| Creanțe | 16.328 | 17.059 | 368.597 | 260.971 | 245.688 | 69.397 | 110.582 | 53.760 | 9.614 | 9.614 |
| Datorii | 57.955 | 72.104 | 373.689 | 277.288 | 278.392 | 138.866 | 217.921 | 61.628 | 11.346 | 8.143 |
| Capitaluri proprii | 72.662 | 27.021 | 97.386 | 103.794 | 81.667 | 65.472 | 63.842 | 63.635 | 82.022 | 74.168 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 46,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 75% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. WALDEVAR BESS TWO S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a WALDEVAR BESS TWO S.R.L. în 2025 a fost de 98.000 lei, în creștere cu 553% față de 2024.
În 2025, WALDEVAR BESS TWO S.R.L. a înregistrat un profit net de 45.642 lei.
Activitatea principală a WALDEVAR BESS TWO S.R.L. este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații (CAEN 4222).
WALDEVAR BESS TWO S.R.L. are sediul social la adresa Sos. Vergului Nr. 19A, Bl. K1, Sc. A, Et. 9, Ap. 39, București Sectorul 2, Jud. București, 70000.
Da. WALDEVAR BESS TWO S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. WALDEVAR BESS TWO S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].