ActivăSRL

VUK-BAU SRL

Str. Carpaţilor Nr. 24, Et. 2, Ap. 19, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500269

CAEN 4100: Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
18656149
Reg. Com.
J2006001115088
Înființată
10 mai 2006
Vechime
20 de ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
786 mii lei
Profit net 2025
294 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.05.2006

Rezumat

Pe scurt

VUK-BAU SRL (CUI 18656149) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2006. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 786.344 lei (+181% față de 2024) și un profit net de 294.383 lei, cu 2 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18656149
Nr. Reg. Com.
J2006001115088
EUID
ROONRC.J2006001115088
Cod CAEN principal
4100 - Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
10 mai 2006
Vechime
20 de ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Carpaţilor Nr. 24, Et. 2, Ap. 19, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500269

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • SZAL••• ROB•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+180,6% față de 2024

786.344 RON

2024: 280.251 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 437.420 RONAnul 2017: 450.056 RONAnul 2018: 229.083 RONAnul 2019: 349.616 RONAnul 2020: 166.607 RONAnul 2021: 166.486 RONAnul 2022: 127.973 RONAnul 2023: 180.775 RONAnul 2024: 280.251 RONAnul 2025: 786.344 RON

Profit net 2025

+81673,1% față de 2024

294.383 RON

2024: 360 RON

-400k-200k0200k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.252 RONAnul 2017: -38.218 RONAnul 2018: -201.452 RONAnul 2019: 12.292 RONAnul 2020: -5.399 RONAnul 2021: 108 RONAnul 2022: 19.245 RONAnul 2023: -23.440 RONAnul 2024: 360 RONAnul 2025: 294.383 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    786 mii lei
    Profit net
    294 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    280 mii lei
    Profit net
    360 lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    181 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    128 mii lei
    Profit net
    19 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    108 lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    167 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    350 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    229 mii lei
    Profit net
    -201 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    450 mii lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    437 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
37%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 37,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,52Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 52% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
94%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

94% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2013

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2006

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1115/2006.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VUK-BAU SRL

Este VUK-BAU SRL activă?

Da. VUK-BAU SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VUK-BAU SRL?

Cifra de afaceri a VUK-BAU SRL în 2025 a fost de 786.344 lei, în creștere cu 181% față de 2024.

Ce profit a avut VUK-BAU SRL în 2025?

În 2025, VUK-BAU SRL a înregistrat un profit net de 294.383 lei.

Ce activitate are VUK-BAU SRL?

Activitatea principală a VUK-BAU SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).

Unde are sediul VUK-BAU SRL?

VUK-BAU SRL are sediul social la adresa Str. Carpaților Nr. 24, Et. 2, Ap. 19, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500269.

VUK-BAU SRL este plătitoare de TVA?

Da. VUK-BAU SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

VUK-BAU SRL are datorii la ANAF?

Nu. VUK-BAU SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VUK-BAU SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].