RadiatăSRL

VREMCONSTRUCT SRL

Str. Dacia Nr. 2, Bl. 8, Sc. D, Ap. 7, Mun. Codlea, Jud. Braşov, 505100

CAEN 4544: Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri

CUI
17469746
Reg. Com.
J08/965/2005
Înființată
11 aprilie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2010
92 mii lei
Profit net 2010
-56 mii lei
Angajați 2010
5

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 09.03.2012

Rezumat

Pe scurt

VREMCONSTRUCT SRL (CUI 17469746) a fost o societate cu răspundere limitată din Codlea, județul Brașov, înființată în 2005 și radiată în 2012. Activitatea principală era Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4544).

Ultimul bilanț, din 2010, arată o cifră de afaceri de 91.625 lei (-18% față de 2009) și o pierdere netă de 55.571 lei, cu 5 angajați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
17469746
Nr. Reg. Com.
J08/965/2005
EUID
ROONRC.J08/965/2005
Cod CAEN principal
4544 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
Data înființării
11 aprilie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dacia Nr. 2, Bl. 8, Sc. D, Ap. 7, Mun. Codlea, Jud. Braşov, 505100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (0)
-

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2010, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2010

-17,7% față de 2009

91.625 RON

2009: 111.338 RON

050k100k150k200820092010Anul 2008: 142.609 RONAnul 2009: 111.338 RONAnul 2010: 91.625 RON

Profit net 2010

-563,4% față de 2009

-55.571 RON

2009: -8.377 RON

-100k-50k050k100k200820092010Anul 2008: 55.696 RONAnul 2009: -8.377 RONAnul 2010: -55.571 RON

Evoluție pe ani

  • 2010

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    -56 mii lei
    Angajați
    5
  • 2009

    Cifra de afaceri
    111 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    5
  • 2008

    Cifra de afaceri
    143 mii lei
    Profit net
    56 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2010

Marjă netăSlab
-61%Față de anul anterior: în scădere
200820092010

Firma a pierdut 60,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,24Față de anul anterior: în scădere
200820092010

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
75%Față de anul anterior: în creștere
200820092010

75% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2012

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2005

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  6. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/965/2005.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VREMCONSTRUCT SRL

Este VREMCONSTRUCT SRL activă?

Nu. VREMCONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2012.

Care este cifra de afaceri a VREMCONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a VREMCONSTRUCT SRL în 2010 a fost de 91.625 lei, în scădere cu 18% față de 2009.

Ce profit a avut VREMCONSTRUCT SRL în 2010?

În 2010, VREMCONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 55.571 lei.

Câți angajați avea VREMCONSTRUCT SRL?

Conform bilanțului pe 2010, VREMCONSTRUCT SRL a avut în medie 5 angajați (față de 5 angajați în 2009).

Ce activitate avea VREMCONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a VREMCONSTRUCT SRL era Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri (CAEN 4544).

Unde avea sediul VREMCONSTRUCT SRL?

VREMCONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Dacia Nr. 2, Bl. 8, Sc. D, Ap. 7, Mun. Codlea, Jud. Brașov, 505100.

VREMCONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. VREMCONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VREMCONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].