RadiatăSNC

VRANA SNC

Str. Călăraşi Nr. 46, Mun. Constanţa, Jud. Constanţa

CUI
3254330
Reg. Com.
J13/755/1991
Înființată
18 martie 1991
Vechime
35 de ani, 7 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 10.10.2006

Rezumat

Pe scurt

VRANA SNC (CUI 3254330) a fost o societate în nume colectiv din Constanța, înființată în 1991 și radiată în 2006.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3254330
Nr. Reg. Com.
J13/755/1991
EUID
ROONRC.J13/755/1991
Data înființării
18 martie 1991
Vechime
35 de ani, 7 luni
Formă juridică
SNC
Adresă sediu
Str. Călăraşi Nr. 46, Mun. Constanţa, Jud. Constanţa

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • LEPAD••• ALEXEXAN•••
  • VR••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2006

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  3. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1991

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/755/1991.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VRANA SNC

Este VRANA SNC activă?

Nu. VRANA SNC a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.

Unde avea sediul VRANA SNC?

VRANA SNC avea sediul social la adresa Str. Călărași Nr. 46, Mun. Constanța, Jud. Constanța.

VRANA SNC are datorii la ANAF?

Nu. VRANA SNC nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VRANA SNC

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].