Marjă netă
SlabFirma a pierdut 6,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VOPSIACUMAR S.R.L. (CUI 43014816) este o societate cu răspundere limitată din Brăila, înființată în 2020. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN 4752). Activitatea firmei este suspendată.
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 244.977 lei (-29% față de 2024) și o pierdere netă de 15.744 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2020 | 41.139 lei |
| 2021 | 237.851 lei |
| 2022 | 231.863 lei |
| 2023 | 241.682 lei |
| 2024 | 343.361 lei |
| 2025 | 244.977 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 244.977 | 343.361 | 241.682 | 231.863 | 237.851 | 41.139 |
| Profit net | -15.744 | 11.082 | 2.913 | -8.890 | 24.524 | 8.261 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 157.186 | 165.299 | 189.526 | 130.182 | 99.738 | 41.866 |
| Stocuri | 156.007 | 164.151 | 178.341 | 128.702 | 67.187 | 31.764 |
| Creanțe | - | - | - | - | 34 | 35 |
| Datorii | 143.091 | 135.460 | 170.769 | 114.338 | 75.004 | 33.405 |
| Capitaluri proprii | 14.095 | 29.839 | 18.757 | 15.844 | 24.734 | 8.461 |
Firma a pierdut 6,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,10 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
91% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. Activitatea VOPSIACUMAR S.R.L. este suspendată.
Cifra de afaceri a VOPSIACUMAR S.R.L. în 2025 a fost de 244.977 lei, în scădere cu 29% față de 2024.
În 2025, VOPSIACUMAR S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 15.744 lei.
Activitatea principală a VOPSIACUMAR S.R.L. este Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit (CAEN 4752).
VOPSIACUMAR S.R.L. are sediul social la adresa APOLLO Nr. 23, Bl. A7, Sc. 2, Et. 1, Ap. 35, Municipiul Brăila, Jud. Brăila, 810082.
Nu. VOPSIACUMAR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VOPSIACUMAR S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].