Marjă netă
SlabFirma a pierdut 16,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VONEX TEAM SRL (CUI 19650861) este o societate cu răspundere limitată activă din Deva, județul Hunedoara, înființată în 2006. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 256.747 lei (-10% față de 2024) și o pierdere netă de 42.440 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 390.721 lei |
| 2017 | 368.068 lei |
| 2018 | 456.734 lei |
| 2019 | 454.547 lei |
| 2020 | 293.157 lei |
| 2021 | 379.138 lei |
| 2022 | 380.468 lei |
| 2023 | 251.462 lei |
| 2024 | 286.775 lei |
| 2025 | 256.747 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 256.747 | 286.775 | 251.462 | 380.468 | 379.138 | 293.157 | 454.547 | 456.734 | 368.068 | 390.721 |
| Profit net | -42.440 | 16.946 | 40.282 | 10.742 | 35.632 | 66.720 | 120.622 | 59.027 | 73.764 | 36.430 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 2 | 4 | 3 | 4 | 5 |
| Active imobilizate | 110.714 | 129.746 | 95.684 | 106.772 | 117.370 | 112.118 | 123.075 | 107.282 | 171.154 | 143.666 |
| Active circulante | 109.683 | 136.499 | 428.317 | 488.038 | 529.641 | 484.735 | 517.926 | 409.690 | 299.036 | 222.922 |
| Stocuri | 9.650 | 10.487 | 8.792 | 7.866 | 6.947 | 7.047 | 5.961 | 4.591 | 18.096 | - |
| Creanțe | 99.042 | 120.393 | 426.677 | 436.647 | 510.311 | 100.438 | 113.863 | 376.556 | 157.487 | 222.100 |
| Datorii | 97.009 | 100.417 | 69.783 | 180.874 | 243.818 | 229.292 | 219.538 | 336.753 | 328.984 | 299.174 |
| Capitaluri proprii | 123.388 | 165.828 | 454.218 | 413.936 | 403.193 | 367.561 | 421.463 | 180.219 | 141.206 | 67.414 |
Firma a pierdut 16,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,13 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VONEX TEAM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VONEX TEAM SRL în 2025 a fost de 256.747 lei, în scădere cu 10% față de 2024.
În 2025, VONEX TEAM SRL a înregistrat o pierdere netă de 42.440 lei.
Activitatea principală a VONEX TEAM SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
VONEX TEAM SRL are sediul social la adresa B-dul DACIA Nr. 3, Bl. 33, Sc. C, Et. 4, Ap. 20, Municipiul Deva, Jud. Hunedoara.
Da. VONEX TEAM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. VONEX TEAM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].