RadiatăSRL

VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL

Str. Cometei Nr. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
29465675
Reg. Com.
J12/3101/2011
Înființată
19 decembrie 2011
Vechime
14 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2017
20,0 mil. lei
Profit net 2017
4,8 mil. lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 09.03.2018

Rezumat

Pe scurt

VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL (CUI 29465675) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2011 și radiată în 2018. Activitatea principală era Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Ultimul bilanț, din 2017, arată o cifră de afaceri de 20 mil. lei (-26% față de 2016) și un profit net de 4,76 mil. lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29465675
Nr. Reg. Com.
J12/3101/2011
EUID
ROONRC.J12/3101/2011
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
19 decembrie 2011
Vechime
14 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Cometei Nr. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BANA••• ••• SIL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2011 - 2017, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2017

-26,2% față de 2016

19.997.194 RON

2016: 27.109.309 RON

010 mil20 mil30 mil2011201220132014201520162017Anul 2011: 420.000 RONAnul 2012: 425.589 RONAnul 2013: 2.889.516 RONAnul 2014: 8.321.346 RONAnul 2015: 20.264.341 RONAnul 2016: 27.109.309 RONAnul 2017: 19.997.194 RON

Profit net 2017

-60,2% față de 2016

4.758.297 RON

2016: 11.964.809 RON

05 mil10 mil15 mil2011201220132014201520162017Anul 2011: 406.671 RONAnul 2012: 395.163 RONAnul 2013: 86.053 RONAnul 2014: 1.261.074 RONAnul 2015: 6.496.218 RONAnul 2016: 11.964.809 RONAnul 2017: 4.758.297 RON

Evoluție pe ani

  • 2017

    Cifra de afaceri
    20,0 mil. lei
    Profit net
    4,8 mil. lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    27,1 mil. lei
    Profit net
    12,0 mil. lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    20,3 mil. lei
    Profit net
    6,5 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2014

    Cifra de afaceri
    8,3 mil. lei
    Profit net
    1,3 mil. lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    2,9 mil. lei
    Profit net
    86 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    426 mii lei
    Profit net
    395 mii lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    420 mii lei
    Profit net
    407 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2017

Marjă netăBun
24%Față de anul anterior: în scădere
20132014201520162017

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,24Față de anul anterior: în scădere
20132014201520162017

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,24 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
30%Față de anul anterior: în creștere
20132014201520162017

30% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Stare încheiată la ONRC: Lichidare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2017

    Stare nouă la ONRC: Lichidare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2011 - 2016)
  1. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3101/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL

Este VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL activă?

Nu. VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2018.

Care este cifra de afaceri a VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL?

Cifra de afaceri a VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL în 2017 a fost de 19.997.194 lei (20 mil. lei), în scădere cu 26% față de 2016.

Ce profit a avut VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL în 2017?

În 2017, VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL a înregistrat un profit net de 4,76 mil. lei (4.758.297 lei).

Ce activitate avea VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL?

Activitatea principală a VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL era Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde avea sediul VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL?

VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL avea sediul social la adresa Str. Cometei Nr. 15, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL are datorii la ANAF?

Nu. VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VM&F ADVANCED OUTSOURCING SOFTWARE SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].