ActivăSRL

VLASIEVET FARM SRL

Str. Dispensarului Veterinar Nr. 42, Sat Răchitoasa Com. Răchitoasa, Jud. Bacău, 607490

CAEN 7500: Activități veterinare

CUI
34783160
Reg. Com.
J04/739/2015
Înființată
16 iulie 2015
Vechime
11 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
102 mii lei
Profit net 2025
52 mii lei
Angajați 2025
2

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.07.2015

Rezumat

Pe scurt

VLASIEVET FARM SRL (CUI 34783160) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Răchitoasa, județul Bacău, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități veterinare (CAEN 7500).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 101.829 lei (-10% față de 2024) și un profit net de 52.100 lei, cu 2 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34783160
Nr. Reg. Com.
J04/739/2015
EUID
ROONRC.J4/739/2015
Cod CAEN principal
7500 - Activități veterinare
Data înființării
16 iulie 2015
Vechime
11 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dispensarului Veterinar Nr. 42, Sat Răchitoasa Com. Răchitoasa, Jud. Bacău, 607490

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VLA••• •••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-10,0% față de 2024

101.829 RON

2024: 113.088 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 59.002 RONAnul 2017: 50.595 RONAnul 2018: 38.922 RONAnul 2019: 53.753 RONAnul 2020: 80.513 RONAnul 2021: 170.701 RONAnul 2022: 169.283 RONAnul 2023: 162.448 RONAnul 2024: 113.088 RONAnul 2025: 101.829 RON

Profit net 2025

+2489,5% față de 2024

52.100 RON

2024: 2.012 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 36.202 RONAnul 2017: 9.784 RONAnul 2018: 897 RONAnul 2019: 4.454 RONAnul 2020: 52.982 RONAnul 2021: 95.462 RONAnul 2022: 52.701 RONAnul 2023: 42.107 RONAnul 2024: 2.012 RONAnul 2025: 52.100 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    52 mii lei
    Angajați
    2
  • 2024

    Cifra de afaceri
    113 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    162 mii lei
    Profit net
    42 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    169 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    171 mii lei
    Profit net
    95 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    81 mii lei
    Profit net
    53 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    897 lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    59 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
51%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 51,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
14,55Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14,55 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
5,5%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

5,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/739/2015.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VLASIEVET FARM SRL

Este VLASIEVET FARM SRL activă?

Da. VLASIEVET FARM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VLASIEVET FARM SRL?

Cifra de afaceri a VLASIEVET FARM SRL în 2025 a fost de 101.829 lei, în scădere cu 10% față de 2024.

Ce profit a avut VLASIEVET FARM SRL în 2025?

În 2025, VLASIEVET FARM SRL a înregistrat un profit net de 52.100 lei.

Ce activitate are VLASIEVET FARM SRL?

Activitatea principală a VLASIEVET FARM SRL este Activități veterinare (CAEN 7500).

Unde are sediul VLASIEVET FARM SRL?

VLASIEVET FARM SRL are sediul social la adresa Str. Dispensarului Veterinar Nr. 42, Sat Răchitoasa Com. Răchitoasa, Jud. Bacău, 607490.

VLASIEVET FARM SRL este plătitoare de TVA?

Nu. VLASIEVET FARM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

VLASIEVET FARM SRL are datorii la ANAF?

Nu. VLASIEVET FARM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VLASIEVET FARM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].