Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 34,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VLAS EVENT SRL (CUI 33291003) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Sânpetru, Comuna Sânpetru, județul Brașov, înființată în 2014. Activitatea principală este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,07 mil. lei (+58% față de 2024) și un profit net de 364.958 lei, cu 3 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 313.941 lei |
| 2017 | 359.754 lei |
| 2018 | 354.028 lei |
| 2019 | 598.352 lei |
| 2020 | 255.957 lei |
| 2021 | 159.206 lei |
| 2022 | 462.182 lei |
| 2023 | 639.817 lei |
| 2024 | 675.922 lei |
| 2025 | 1.065.500 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.065.500 | 675.922 | 639.817 | 462.182 | 159.206 | 255.957 | 598.352 | 354.028 | 359.754 | 313.941 |
| Profit net | 364.958 | 55.881 | 186.802 | 115.645 | 31.737 | 48.511 | 82.947 | -13.770 | 70.840 | 139.325 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 4 | 4 | 2 |
| Active imobilizate | 180.833 | 248.200 | 405.508 | 35.798 | 61.925 | 81.304 | 110.031 | 108.455 | 134.346 | 68.245 |
| Active circulante | 554.272 | 371.566 | 417.993 | 231.574 | 262.491 | 359.299 | 248.124 | 107.340 | 156.246 | 115.150 |
| Stocuri | 129.432 | - | - | 4.873 | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 319.158 | 134.631 | 227.553 | 220.358 | 89.530 | 66.323 | 113.409 | 106.914 | 144.182 | 61.435 |
| Datorii | 318.653 | 345.208 | 433.227 | 88.762 | 94.135 | 232.782 | 111.909 | 157.745 | 78.368 | 43.870 |
| Capitaluri proprii | 365.198 | 242.923 | 365.412 | 178.610 | 220.465 | 188.728 | 140.217 | 57.270 | 210.365 | 139.525 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 34,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,74 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
43% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VLAS EVENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VLAS EVENT SRL în 2025 a fost de 1.065.500 lei (1,07 mil. lei), în creștere cu 58% față de 2024.
În 2025, VLAS EVENT SRL a înregistrat un profit net de 364.958 lei.
Activitatea principală a VLAS EVENT SRL este Alte activități recreative și distractive n.c.a. (CAEN 9329).
VLAS EVENT SRL are sediul social la adresa Zaharia Bârsan Nr. 9A, Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Jud. Brașov.
Da. VLAS EVENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. VLAS EVENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].