ActivăSRL

VLARIS SERVICES S.R.L.

Str. Mehedinţi Nr. 34-36, Ap. 71, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400672

CAEN 9601: Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană

CUI
34926031
Reg. Com.
J12/2536/2015
Înființată
25 august 2015
Vechime
11 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
12 mii lei
Profit net 2025
3 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 25.08.2015

Rezumat

Pe scurt

VLARIS SERVICES S.R.L. (CUI 34926031) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2015. Activitatea principală este Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (CAEN 9601).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 12.345 lei (-52% față de 2024) și un profit net de 2.979 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34926031
Nr. Reg. Com.
J12/2536/2015
EUID
ROONRC.J12/2536/2015
Cod CAEN principal
9601 - Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană
Data înființării
25 august 2015
Vechime
11 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mehedinţi Nr. 34-36, Ap. 71, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400672

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • DUMITR••• O••• LAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-51,9% față de 2024

12.345 RON

2024: 25.648 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 95.272 RONAnul 2017: 207.527 RONAnul 2018: 88.583 RONAnul 2019: 113.703 RONAnul 2020: 86.888 RONAnul 2021: 54.419 RONAnul 2022: 20.745 RONAnul 2023: 19.451 RONAnul 2024: 25.648 RONAnul 2025: 12.345 RON

Profit net 2025

+210,7% față de 2024

2.979 RON

2024: -2.692 RON

-50k-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 3.272 RONAnul 2017: 50.556 RONAnul 2018: 87 RONAnul 2019: 2.236 RONAnul 2020: 795 RONAnul 2021: -38.063 RONAnul 2022: -38.375 RONAnul 2023: -22.530 RONAnul 2024: -2.692 RONAnul 2025: 2.979 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    -38 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    87 mii lei
    Profit net
    795 lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    87 lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    51 mii lei
    Angajați
    4
  • 2016

    Cifra de afaceri
    95 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
24%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 24,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,24Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 24% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
421%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

421% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Schimbarea denumirii

    VLARIS SERVICES SRL-D → VLARIS SERVICES S.R.L.

  2. Stare încheiată la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2018, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  3. Stare nouă la ONRC: Pierdere, la data de 31.12.2018, a calității de microîntreprindere aparținând întreprinzătorului debutant

  4. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2536/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VLARIS SERVICES S.R.L.

Este VLARIS SERVICES S.R.L. activă?

Da. VLARIS SERVICES S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VLARIS SERVICES S.R.L.?

Cifra de afaceri a VLARIS SERVICES S.R.L. în 2025 a fost de 12.345 lei, în scădere cu 52% față de 2024.

Ce profit a avut VLARIS SERVICES S.R.L. în 2025?

În 2025, VLARIS SERVICES S.R.L. a înregistrat un profit net de 2.979 lei.

Ce activitate are VLARIS SERVICES S.R.L.?

Activitatea principală a VLARIS SERVICES S.R.L. este Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (CAEN 9601).

Unde are sediul VLARIS SERVICES S.R.L.?

VLARIS SERVICES S.R.L. are sediul social la adresa Str. Mehedinți Nr. 34-36, Ap. 71, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400672.

VLARIS SERVICES S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. VLARIS SERVICES S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

VLARIS SERVICES S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. VLARIS SERVICES S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VLARIS SERVICES S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].