ActivăSRL

VLAMIX ART SRL

Str. Calcarului Nr. 28, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500271

CAEN 4791: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CUI
32578798
Reg. Com.
J08/1879/2013
Înființată
12 decembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
501 mii lei
Profit net 2025
31 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.12.2013

Rezumat

Pe scurt

VLAMIX ART SRL (CUI 32578798) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2013. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 500.816 lei (+16% față de 2024) și un profit net de 30.626 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32578798
Nr. Reg. Com.
J08/1879/2013
EUID
ROONRC.J8/1879/2013
Cod CAEN principal
4791 - Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Data înființării
12 decembrie 2013
Vechime
12 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Calcarului Nr. 28, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500271

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MIC••• CORNE••• DANI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+15,6% față de 2024

500.816 RON

2024: 433.105 RON

01 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.892.431 RONAnul 2017: 1.546.500 RONAnul 2018: 355.231 RONAnul 2019: 234.018 RONAnul 2020: 499.910 RONAnul 2021: 594.941 RONAnul 2022: 735.760 RONAnul 2023: 1.544.108 RONAnul 2024: 433.105 RONAnul 2025: 500.816 RON

Profit net 2025

+145,1% față de 2024

30.626 RON

2024: -67.974 RON

-100k0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 143.655 RONAnul 2017: 88.489 RONAnul 2018: -15.436 RONAnul 2019: -46.894 RONAnul 2020: 80.129 RONAnul 2021: 60.592 RONAnul 2022: 28.351 RONAnul 2023: 271.745 RONAnul 2024: -67.974 RONAnul 2025: 30.626 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    501 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    433 mii lei
    Profit net
    -68 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    272 mii lei
    Angajați
    4
  • 2022

    Cifra de afaceri
    736 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    595 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    4
  • 2020

    Cifra de afaceri
    500 mii lei
    Profit net
    80 mii lei
    Angajați
    3
  • 2019

    Cifra de afaceri
    234 mii lei
    Profit net
    -47 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    355 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    1,9 mil. lei
    Profit net
    144 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
6,1%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 6,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,40Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,40 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
46%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

46% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2019

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2015

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1879/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VLAMIX ART SRL

Este VLAMIX ART SRL activă?

Da. VLAMIX ART SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VLAMIX ART SRL?

Cifra de afaceri a VLAMIX ART SRL în 2025 a fost de 500.816 lei, în creștere cu 16% față de 2024.

Ce profit a avut VLAMIX ART SRL în 2025?

În 2025, VLAMIX ART SRL a înregistrat un profit net de 30.626 lei.

Ce activitate are VLAMIX ART SRL?

Activitatea principală a VLAMIX ART SRL este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

Unde are sediul VLAMIX ART SRL?

VLAMIX ART SRL are sediul social la adresa Str. Calcarului Nr. 28, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500271.

VLAMIX ART SRL este plătitoare de TVA?

Da. VLAMIX ART SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

VLAMIX ART SRL are datorii la ANAF?

Nu. VLAMIX ART SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VLAMIX ART SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].