Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VLADOREX SRL (CUI 18922968) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Bucov, Comuna Bucov, județul Prahova, înființată în 2006. Activitatea principală este Colectarea și epurarea apelor uzate (CAEN 3700).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,98 mil. lei (-18% față de 2024) și un profit net de 720.940 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 432.959 lei |
| 2017 | 868.280 lei |
| 2018 | 1.024.172 lei |
| 2019 | 1.070.367 lei |
| 2020 | 1.429.370 lei |
| 2021 | 1.449.630 lei |
| 2022 | 1.975.764 lei |
| 2023 | 2.387.555 lei |
| 2024 | 2.415.622 lei |
| 2025 | 1.975.830 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.975.830 | 2.415.622 | 2.387.555 | 1.975.764 | 1.449.630 | 1.429.370 | 1.070.367 | 1.024.172 | 868.280 | 432.959 |
| Profit net | 720.940 | 1.411.339 | 1.472.955 | 1.239.003 | 729.359 | 1.061.846 | 615.135 | 563.782 | 501.489 | -100.550 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| Active imobilizate | 1.423.875 | 1.981.969 | 895.588 | 808.392 | 998.086 | 780.067 | 65.930 | 86.178 | 60.524 | 97.870 |
| Active circulante | 298.460 | 153.960 | 744.391 | 1.089.715 | 507.666 | 607.156 | 1.031.727 | 814.525 | 652.660 | 182.666 |
| Stocuri | - | - | - | - | 4.105 | - | 2.162 | - | - | 1.849 |
| Creanțe | 77.256 | 61.331 | 498.351 | 947.698 | 87.668 | 135.487 | 157.985 | 69.526 | 123.544 | 48.758 |
| Datorii | 917.955 | 724.642 | 167.182 | 658.776 | 110.533 | 89.788 | 123.913 | 51.600 | 30.427 | 99.268 |
| Capitaluri proprii | 806.813 | 1.411.840 | 1.473.284 | 1.239.331 | 1.395.219 | 1.297.435 | 975.585 | 854.076 | 687.730 | 186.241 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,5 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 33% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
53% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VLADOREX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VLADOREX SRL în 2025 a fost de 1.975.830 lei (1,98 mil. lei), în scădere cu 18% față de 2024.
În 2025, VLADOREX SRL a înregistrat un profit net de 720.940 lei.
Activitatea principală a VLADOREX SRL este Colectarea și epurarea apelor uzate (CAEN 3700).
VLADOREX SRL are sediul social la adresa Mihai Viteazul Nr. 108A, Sat Bucov, Comuna Bucov, Jud. Prahova.
Da. VLADOREX SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VLADOREX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].