Marjă netă
SlabFirma a pierdut 37,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VLADANTE COM SRL (CUI 4158500) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 1993. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 32.811 lei (-16% față de 2024) și o pierdere netă de 12.259 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 30.992 lei |
| 2017 | 30.900 lei |
| 2018 | 40.022 lei |
| 2019 | 42.791 lei |
| 2020 | 55.248 lei |
| 2021 | 61.473 lei |
| 2022 | 51.057 lei |
| 2023 | 49.893 lei |
| 2024 | 39.226 lei |
| 2025 | 32.811 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 32.811 | 39.226 | 49.893 | 51.057 | 61.473 | 55.248 | 42.791 | 40.022 | 30.900 | 30.992 |
| Profit net | -12.259 | -7.223 | -3.586 | -612 | 1.546 | 3.966 | -2.072 | -4.557 | -4.342 | -544 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | - | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 12.933 | 25.902 | 33.066 | 32.608 | 34.481 | 32.155 | 23.481 | 25.335 | 29.619 | 40.360 |
| Stocuri | 12.788 | 24.647 | 33.024 | 32.221 | 33.414 | 30.997 | 23.173 | 24.328 | 29.157 | 39.726 |
| Creanțe | 2 | 2 | 2 | 1 | 160 | 533 | 166 | 166 | 317 | 372 |
| Datorii | 59.488 | 60.198 | 60.139 | 56.094 | 57.196 | 56.416 | 51.708 | 51.490 | 51.217 | 57.616 |
| Capitaluri proprii | -46.555 | -34.296 | -27.073 | -23.486 | -22.715 | -24.261 | -28.227 | -26.155 | -21.598 | -17.256 |
Firma a pierdut 37,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 22% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
460% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VLADANTE COM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VLADANTE COM SRL în 2025 a fost de 32.811 lei, în scădere cu 16% față de 2024.
În 2025, VLADANTE COM SRL a înregistrat o pierdere netă de 12.259 lei.
Activitatea principală a VLADANTE COM SRL este Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie (CAEN 4775).
VLADANTE COM SRL are sediul social la adresa Str. ZEFIRULUI Nr. 4, Bl. 4, Sc. B, Et. 3, Ap. 14, Municipiul Bacău, Jud. Bacău, 600406.
Nu. VLADANTE COM SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VLADANTE COM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].