ActivăSRL

VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L.

Str. Aurel Vlaicu Nr. 58, Sc. 2, Et. 2, Ap. 40, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

CAEN 6201: Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

CUI
49443914
Reg. Com.
J12/345/2024
Înființată
19 ianuarie 2024
Vechime
2 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
198 mii lei
Profit net 2025
36 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 19.01.2024

Rezumat

Pe scurt

VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. (CUI 49443914) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2024. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 197.509 lei (-56% față de 2024) și un profit net de 36.132 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
49443914
Nr. Reg. Com.
J12/345/2024
EUID
ROONRC.J12/345/2024
Cod CAEN principal
6201 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Data înființării
19 ianuarie 2024
Vechime
2 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Aurel Vlaicu Nr. 58, Sc. 2, Et. 2, Ap. 40, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • S••• VLA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2024 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-55,5% față de 2024

197.509 RON

2024: 444.190 RON

0200k400k600k20242025Anul 2024: 444.190 RONAnul 2025: 197.509 RON

Profit net 2025

-89,3% față de 2024

36.132 RON

2024: 338.642 RON

0100k200k300k400k20242025Anul 2024: 338.642 RONAnul 2025: 36.132 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    198 mii lei
    Profit net
    36 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    444 mii lei
    Profit net
    339 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
18%Față de anul anterior: în scădere
20242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 18,3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,37Față de anul anterior: în creștere
20242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,37 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,5%Față de anul anterior: în scădere
20242025

0,5% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/345/2024.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L.

Este VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. activă?

Da. VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L.?

Cifra de afaceri a VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. în 2025 a fost de 197.509 lei, în scădere cu 56% față de 2024.

Ce profit a avut VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. în 2025?

În 2025, VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. a înregistrat un profit net de 36.132 lei.

Ce activitate are VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L.?

Activitatea principală a VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).

Unde are sediul VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L.?

VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Aurel Vlaicu Nr. 58, Sc. 2, Et. 2, Ap. 40, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj.

VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VLADAN SUSA SOFTWARE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].