Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VLAD BEST SRL (CUI 21770533) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 3), înființată în 2007. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 385.722 lei (-37% față de 2024) și un profit net de 6.781 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.079.365 lei |
| 2017 | 1.303.660 lei |
| 2018 | 959.555 lei |
| 2019 | 5.501.851 lei |
| 2020 | 461.119 lei |
| 2021 | 688.641 lei |
| 2022 | 743.412 lei |
| 2023 | 1.172.199 lei |
| 2024 | 609.461 lei |
| 2025 | 385.722 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 385.722 | 609.461 | 1.172.199 | 743.412 | 688.641 | 461.119 | 5.501.851 | 959.555 | 1.303.660 | 1.079.365 |
| Profit net | 6.781 | -58.411 | 34.241 | -112.152 | -175.123 | -385.016 | 1.393.380 | 401.675 | 369.816 | 325.732 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 4 | 6 | 5 | 9 | 2 | 15 | 10 | 7 | 5 |
| Active imobilizate | 363.713 | 495.252 | 571.650 | 546.407 | 734.354 | 608.066 | 1.022.289 | 285.027 | 247.590 | 228.915 |
| Active circulante | 152.504 | 100.655 | 169.853 | 230.284 | 165.242 | 418.692 | 807.390 | 1.831.494 | 337.694 | 356.760 |
| Stocuri | 95.023 | 42.037 | 87.718 | 137.579 | 82.507 | 67.569 | 615.169 | 1.612.679 | 203.165 | 126.591 |
| Creanțe | 47.548 | 53.120 | 50.070 | 63.350 | 56.153 | 67.706 | 95.530 | 58.978 | 81.960 | 211.998 |
| Datorii | 271.513 | 317.729 | 404.914 | 474.343 | 485.096 | 379.334 | 541.090 | 2.242.900 | 320.258 | 364.733 |
| Capitaluri proprii | 284.959 | 278.178 | 336.589 | 302.348 | 414.500 | 647.424 | 1.288.589 | 296.884 | 265.026 | 220.942 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 56% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VLAD BEST SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VLAD BEST SRL în 2025 a fost de 385.722 lei, în scădere cu 37% față de 2024.
În 2025, VLAD BEST SRL a înregistrat un profit net de 6.781 lei.
Activitatea principală a VLAD BEST SRL este Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4100).
VLAD BEST SRL are sediul social la adresa COLONEL IOSIF ALBU Nr. 86C, București Sectorul 3, Jud. București.
Da. VLAD BEST SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. VLAD BEST SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].