ActivăSRL

VITESSE TAXI SRL

Str. Jiului Nr. 26, Bl. V8, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400601

CAEN 4932: Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

CUI
29439862
Reg. Com.
J12/3045/2011
Înființată
12 decembrie 2011
Vechime
14 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
52 mii lei
Profit net 2025
-5 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 12.12.2011

Rezumat

Pe scurt

VITESSE TAXI SRL (CUI 29439862) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2011. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 51.871 lei (+100% față de 2024) și o pierdere netă de 4.935 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
29439862
Nr. Reg. Com.
J12/3045/2011
EUID
ROONRC.J12/3045/2011
Cod CAEN principal
4932 - Transporturi terestre de pasageri, ocazionale
Data înființării
12 decembrie 2011
Vechime
14 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Jiului Nr. 26, Bl. V8, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400601

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • CRI••• AND••• CRIST•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+99,9% față de 2024

51.871 RON

2024: 25.954 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 10.210 RONAnul 2017: 11.744 RONAnul 2018: 10.133 RONAnul 2019: 38.425 RONAnul 2020: 60.058 RONAnul 2021: 179.959 RONAnul 2022: 65.506 RONAnul 2023: 68.987 RONAnul 2024: 25.954 RONAnul 2025: 51.871 RON

Profit net 2025

+85,9% față de 2024

-4.935 RON

2024: -34.976 RON

-50k-25k025k50k75k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -2.696 RONAnul 2017: -1.139 RONAnul 2018: 5.189 RONAnul 2019: 26.615 RONAnul 2020: 40.906 RONAnul 2021: 61.868 RONAnul 2022: 17.609 RONAnul 2023: 8.420 RONAnul 2024: -34.976 RONAnul 2025: -4.935 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -35 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    180 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    38 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    0
  • 2016

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-9,5%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 9,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,22Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 22% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
122%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

122% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2011

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3045/2011.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VITESSE TAXI SRL

Este VITESSE TAXI SRL activă?

Da. VITESSE TAXI SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a VITESSE TAXI SRL?

Cifra de afaceri a VITESSE TAXI SRL în 2025 a fost de 51.871 lei, în creștere cu 100% față de 2024.

Ce profit a avut VITESSE TAXI SRL în 2025?

În 2025, VITESSE TAXI SRL a înregistrat o pierdere netă de 4.935 lei.

Ce activitate are VITESSE TAXI SRL?

Activitatea principală a VITESSE TAXI SRL este Transporturi terestre de pasageri, ocazionale (CAEN 4932).

Unde are sediul VITESSE TAXI SRL?

VITESSE TAXI SRL are sediul social la adresa Str. Jiului Nr. 26, Bl. V8, Ap. 10, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400601.

VITESSE TAXI SRL este plătitoare de TVA?

Nu. VITESSE TAXI SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

VITESSE TAXI SRL are datorii la ANAF?

Nu. VITESSE TAXI SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VITESSE TAXI SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].