RadiatăSRL

VIŞAN ŞI LEMNARU CONSULTING S.R.L.

Cal. Moşilor Nr. 59, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 30146

CAEN 8553: Școli de conducere (pilotaj)

CUI
31205871
Reg. Com.
J40/1589/2013
Înființată
8 februarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2020
0 lei
Profit net 2020
0 lei
Angajați 2020
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 27.07.2021

Rezumat

Pe scurt

VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L. (CUI 31205871) a fost o societate cu răspundere limitată din București (sectorul 3), înființată în 2013 și radiată în 2021. Activitatea principală era Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).

Ultimul bilanț, din 2019, arată o cifră de afaceri de 8.800 lei (+0,6% față de 2018) și un profit net de 3.179 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31205871
Nr. Reg. Com.
J40/1589/2013
EUID
ROONRC.J40/1589/2013
Cod CAEN principal
8553 - Școli de conducere (pilotaj)
Data înființării
8 februarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Moşilor Nr. 59, Sector 3 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 30146

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LEMN••• MIR••• AL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2020, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2020

-100,0% față de 2019

0 RON

2019: 8.800 RON

050k100k150k20132014201520162017201820192020Anul 2013: 1.911 RONAnul 2014: 113.830 RONAnul 2015: 93.232 RONAnul 2016: 63.527 RONAnul 2017: 15.322 RONAnul 2018: 8.746 RONAnul 2019: 8.800 RONAnul 2020: 0 RON

Profit net 2020

-100,0% față de 2019

0 RON

2019: 3.179 RON

-20k020k40k60k80k20132014201520162017201820192020Anul 2013: -5.608 RONAnul 2014: 63.709 RONAnul 2015: 793 RONAnul 2016: 4.048 RONAnul 2017: -2.725 RONAnul 2018: 3.925 RONAnul 2019: 3.179 RONAnul 2020: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2020

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    64 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    793 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    114 mii lei
    Profit net
    64 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    2 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2019

Marjă netăBun
36%Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 36,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,18Față de anul anterior: în creștere
20152016201720182019

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
6,3%Față de anul anterior: în scădere
20152016201720182019

6,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2021

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. 2019

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 2018

    Schimbarea denumirii

    VPDS TRAINING SRL → VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L.

  4. 2017

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  5. 2014

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2013 - 2013)
  1. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/1589/2013.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VIŞAN ŞI LEMNARU CONSULTING S.R.L.

Este VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L. activă?

Nu. VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2021.

Care este cifra de afaceri a VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L.?

Cifra de afaceri a VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L. în 2019 a fost de 8.800 lei, în creștere cu 0,6% față de 2018.

Ce profit a avut VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L. în 2019?

În 2019, VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L. a înregistrat un profit net de 3.179 lei.

Ce activitate avea VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L.?

Activitatea principală a VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L. era Școli de conducere (pilotaj) (CAEN 8553).

Unde avea sediul VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L.?

VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L. avea sediul social la adresa Cal. Moșilor Nr. 59, Sector 3 Mun. București, Jud. București, 30146.

VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. VIȘAN ȘI LEMNARU CONSULTING S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VIŞAN ŞI LEMNARU CONSULTING S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].