VISA NICK S.R.L.
AGIRBICIU Nr. 399, Sat Agârbiciu Com. Axente Sever, Jud. Sibiu
CAEN 5211: Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- CUI
- 2688446
- Reg. Com.
- J32/1485/1992
- Înființată
- 19 iunie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 4 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 31.12.2010
Rezumat
Pe scurt
VISA NICK S.R.L. (CUI 2688446) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Agârbiciu, comuna Axente Sever, județul Sibiu, înființată în 1992 și radiată în 2010. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 2688446
- Nr. Reg. Com.
- J32/1485/1992
- EUID
- ROONRC.J32/1485/1992
- Cod CAEN principal
- 5211 - Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
- Data înființării
- 19 iunie 1992
- Vechime
- 34 de ani, 4 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- AGIRBICIU Nr. 399, Sat Agârbiciu Com. Axente Sever, Jud. Sibiu
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (2)
- VINT••• LETI•••
- VINT••• NICO•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2024
Stare încheiată la ONRC: Cerere de radiere pentru firmele aflate sub incidența Legii 314/2001 trimisă la tribunal spre soluționare
- 2010
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1993
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1992
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Sibiu cu nr. J32/1485/1992, sub denumirea VISA NICK SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre VISA NICK S.R.L.
Este VISA NICK S.R.L. activă?
Nu. VISA NICK S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2010.
Ce activitate avea VISA NICK S.R.L.?
Activitatea principală a VISA NICK S.R.L. era Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 5211).
Unde avea sediul VISA NICK S.R.L.?
VISA NICK S.R.L. avea sediul social la adresa AGIRBICIU Nr. 399, Sat Agârbiciu Com. Axente Sever, Jud. Sibiu.
VISA NICK S.R.L. are datorii la ANAF?
Nu. VISA NICK S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre VISA NICK S.R.L.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].