RadiatăSRL

VIORELA SRL

Loc. Peştiş Orş. Aleşd, Jud. Bihor

CAEN 9999

CUI
3757986
Reg. Com.
J05/393/1993
Înființată
5 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 8 luni

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 03.05.2006

Rezumat

Pe scurt

VIORELA SRL (CUI 3757986) a fost o societate cu răspundere limitată din Loc. Peștiș Orș. Aleșd, județul Bihor, înființată în 1993 și radiată în 2006. Activitatea principală era codul CAEN 9999.

Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
3757986
Nr. Reg. Com.
J05/393/1993
EUID
ROONRC.J05/393/1993
Cod CAEN principal
9999 - N/A
Data înființării
5 februarie 1993
Vechime
33 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Loc. Peştiş Orş. Aleşd, Jud. Bihor

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BO••• VIO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

Nu sunt disponibile date financiare.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2014

    Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009

  2. 2006

    Radierea din Registrul Comerțului

  3. 1993

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bihor cu nr. J5/393/1993.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VIORELA SRL

Este VIORELA SRL activă?

Nu. VIORELA SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2006.

Ce activitate avea VIORELA SRL?

Activitatea principală a VIORELA SRL era codul CAEN 9999.

Unde avea sediul VIORELA SRL?

VIORELA SRL avea sediul social la adresa Loc. Peștiș Orș. Aleșd, Jud. Bihor.

VIORELA SRL are datorii la ANAF?

Nu. VIORELA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VIORELA SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].