Marjă netă
SlabFirma a pierdut 5.460,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
VINUL DE AUR SRL (CUI 26985363) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 2), înființată în 2010. Activitatea principală este Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634).
În 2018 a raportat o cifră de afaceri de 826 lei (-81% față de 2017) și o pierdere netă de 45.104 lei, cu 1 angajat.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2010 | 15.746 lei |
| 2011 | 33.118 lei |
| 2012 | 27.977 lei |
| 2013 | 17.154 lei |
| 2014 | 12.887 lei |
| 2015 | 27.276 lei |
| 2016 | 15.330 lei |
| 2017 | 4.287 lei |
| 2018 | 826 lei |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 826 | 4.287 | 15.330 | 27.276 | 12.887 | 17.154 | 27.977 | 33.118 | 15.746 |
| Profit net | -45.104 | -20.198 | -13.500 | 1 | -10.491 | -13.877 | -8.725 | -7.812 | -2.958 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | - | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 2.972 | 3.164 | 3.356 | 3.547 | 3.739 | 4.247 | 4.912 | 5.578 | 6.530 |
| Active circulante | 120 | 27.978 | 20.266 | 11.054 | 9.061 | 11.613 | 13.394 | 10.574 | 8.125 |
| Stocuri | 0 | 24.286 | 17.469 | 10.444 | 6.593 | 8.438 | 12.665 | 9.780 | 7.597 |
| Creanțe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 312 | 0 | 0 | - |
| Datorii | 135.448 | 118.394 | 90.676 | 68.154 | 56.464 | 49.033 | 37.602 | 26.722 | 17.413 |
| Capitaluri proprii | -132.356 | -87.252 | -67.054 | -53.553 | -43.664 | -33.173 | -19.296 | -10.570 | -2.758 |
Firma a pierdut 5.460,5 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0,1% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
4.381% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. VINUL DE AUR SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a VINUL DE AUR SRL în 2018 a fost de 826 lei, în scădere cu 81% față de 2017.
În 2018, VINUL DE AUR SRL a înregistrat o pierdere netă de 45.104 lei.
Activitatea principală a VINUL DE AUR SRL este Comerț cu ridicata al băuturilor (CAEN 4634).
VINUL DE AUR SRL are sediul social la adresa Șos. STEFAN CEL MARE Nr. 27, Sc. 1, Et. 5, Ap. 39, București Sectorul 2, Jud. București.
Nu. VINUL DE AUR SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. VINUL DE AUR SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].