ActivăSRL

VILAR SECURITY S.R.L.

Str. Dunării Nr. 20B, Sc. C1, Et. PARTER, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593

CAEN 4321: Lucrări de instalații electrice

CUI
23256050
Reg. Com.
J12/529/2008
Înființată
13 februarie 2008
Vechime
18 ani, 8 luni
Profit net 2025
-1 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 07.05.2012

Rezumat

Pe scurt

VILAR SECURITY S.R.L. (CUI 23256050) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

În 2025 nu a raportat cifră de afaceri, dar a înregistrat o pierdere netă de 1.479 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
23256050
Nr. Reg. Com.
J12/529/2008
EUID
ROONRC.J12/529/2008
Cod CAEN principal
4321 - Lucrări de instalații electrice
Data înființării
13 februarie 2008
Vechime
18 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dunării Nr. 20B, Sc. C1, Et. PARTER, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• DAN••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-

2024: 61.802 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 263.585 RONAnul 2017: 26.195 RONAnul 2018: 44.612 RONAnul 2019: 13.440 RONAnul 2020: 158.097 RONAnul 2021: 361.098 RONAnul 2022: 101.648 RONAnul 2023: 263.770 RONAnul 2024: 61.802 RONAnul 2025: 0 RON

Profit net 2025

-116,6% față de 2024

-1.479 RON

2024: 8.896 RON

-200k-100k0100k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 11.479 RONAnul 2017: -34.037 RONAnul 2018: -7.553 RONAnul 2019: 4.745 RONAnul 2020: 8.057 RONAnul 2021: 120.695 RONAnul 2022: -101.552 RONAnul 2023: 105.956 RONAnul 2024: 8.896 RONAnul 2025: -1.479 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    62 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    264 mii lei
    Profit net
    106 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    102 mii lei
    Profit net
    -102 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    361 mii lei
    Profit net
    121 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    158 mii lei
    Profit net
    8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    -8 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    -34 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    264 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăIndisponibil
—
2021202220232024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,00Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,00 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
33%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

33% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  2. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2020

    Schimbarea denumirii

    VILAR TERM SRL → VILAR SECURITY S.R.L.

  5. 2014

    Schimbarea denumirii

    DANA & LAURA COMPANY SRL → VILAR TERM SRL

  6. 2012

    Înregistrarea în scopuri de TVA

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2008 - 2008)
  1. 2008

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/529/2008.

În cronologia completă vezi și adresele complete (2 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre VILAR SECURITY S.R.L.

Este VILAR SECURITY S.R.L. activă?

Da. VILAR SECURITY S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Ce profit a avut VILAR SECURITY S.R.L. în 2025?

În 2025, VILAR SECURITY S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 1.479 lei.

Ce activitate are VILAR SECURITY S.R.L.?

Activitatea principală a VILAR SECURITY S.R.L. este Lucrări de instalații electrice (CAEN 4321).

Unde are sediul VILAR SECURITY S.R.L.?

VILAR SECURITY S.R.L. are sediul social la adresa Str. Dunării Nr. 20B, Sc. C1, Et. PARTER, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593.

VILAR SECURITY S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. VILAR SECURITY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

VILAR SECURITY S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. VILAR SECURITY S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre VILAR SECURITY S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].